W świecie wielkich inwestycji

Wydawać by się mogło, że dzisiaj nikt nie będzie miał problemu z dokonywaniem inwestycji. Nie ma nic bardziej błędnego. Nie każdy w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, jak zacząć. Dlatego też z podpowiedzią postanowiła ruszyć firma 10Clouds. Co też można dzięki nim otrzymać?

Wygodna aplikacja internetowa

Ich odpowiedzią na potrzeby klientów stała się Coinquista. Jest to wygodna w użyciu aplikacja internetowa, która ma stać się wsparciem dla nowicjuszy, którzy dopiero myślą o tym, aby wejść w świat kryptowalut i inwestycji, jakie są właśnie z tym tematem związane. To w pełni polski produkt, którego głównym zadaniem jest handel kryptowalutami.

Przygoda z kryptowalutami

Widząc tak wiele niezrozumiałych pojęć, czy też zadań do wykonania, osoby wchodzące do świata kryptowalut mogli już na wstępie się zrazić. Dlaczego? Widząc taki backend, który za nic nie jest dla nich zrozumiały. Dlatego też Coinquista Case Study postanowiło wszystko zmienić. Chociażby przez stworzenie łatwego w użyciu panelu użytkownika. Dzięki temu można na bieżąco śledzić statystyki, czy też najpoważniejszych graczy na rynku. Taka pomoc sprawia, że przygoda z kryptowalutami nie kończy się tak szybko.

Giełda od podstaw

Trzeba przyznać chwałę 10Clouds, która zrobiła wszystko, aby zaoferować nowym użytkownikom pełną giełdę od podstaw. Nie ma tu miejsca na żadne przypadkowe elementy. Wszystko jest wzajemnie do siebie dopasowane.

Wykonywanie przelewów

Są one możliwe tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli zostanie wykonana weryfikacja dwuetapowa. Dlaczego jest to potrzebne? Aby móc zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Weryfikacja autoryzowana jest przez nadzorców Coiquista.

The Coinquista Stream

To właśnie dzięki temu wszyscy użytkownicy są świadomi tego, co dzieje się na giełdzie. Na bieżąco następuje przepływ wszystkich najważniejszych informacji, włączając w to nowości, jakie pojawiają się na rynku. Ważne są postępy, jakie można obserwować na rynku, gdzie następuje ciągła wymiana kryptowalut.

Platforma społecznościowa

Pomocna w obserwacji innych osób. W szczególności tych, które mają zdecydowanie większą wiedzę w tym temacie. Dzięki temu można podążać ich śladami. To miejsce, które służy do tego, aby móc wymieniać się wiedzą ekspercką. Warto korzystać z tej platformy, jeżeli ktoś ma nadal jakieś wątpliwości. Można tu zadawać pytania, a na pewno znajdzie się taka osoba (albo nawet będzie ich większa ilość), która pomoże wyjaśnić wszystkie kłopotliwe kwestie.