Uczelnie we Wrocławiu, na których możesz rozpocząć studia na kierunku Zarządzanie

Studiowanie kierunku zarządzania dają studentom szeroką podstawę w tematach związanych z biznesem, finansami, ekonomią i marketingiem. Większość uczelni z tym kierunkiem ma bardzo praktyczny nacisk, z możliwością ukończenia staży i profesjonalnych projektów zawartych w ramach programu. Dla tych, którzy są bardziej zainteresowani teorią, do wyboru są również bardziej ukierunkowane na badania stopnie zarządzania. I, oczywiście, programy, które łączą te dwa. Wrocław jako jedno z najlepiej rozwiniętych miast Polski oferuje kierunek Zarządzanie na wielu uczelniach, których oferty przedstawimy pokrótce poniżej.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

UE prowadzi II-stopniowy kurs Zarządzania w trybie stacjonarnym na Wydziale Nauk Ekonomicznych.  W toku kształcenia student musi posiąść wiedzę z zakresu teoretycznego i praktycznego zarządzania i funkcjonowania organizacji zarówno przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych, a także powinien potrafić realizować podstawowe funkcje zarządzania przedsięwzięciami i procesami w organizacjach o charakterach: gospodarczym i administracyjnym.  Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, wejdź na naszą stronę http://www.uczelnie.pl/, a znajdziesz wszystko, czego szukasz.
Na I stopniu Zarządzania do wyboru są następujące specjalizacje:  menedżer biznesu, zarządzanie marką, komunikacja marketingowa, komunikacja marketingowa, zarządzanie projektami, zarządzanie sprzedażą.

 

Politechnika Wrocławska

Na Wydziale Informatyki i Zarządzania oferuje się III-stopniowe studia z kierunkiem Zarządzanie w trybie stacjonarnym. Student uczy się inicjacji i organizacji działalności gospodarczej, formułowania rozwiązań typowych problemów związanych z zarządzaniem, oceny zachowań uczestników zespołów i typowych technik manipulacji tymi zachowaniami oraz wiele innych. PWr oferuje tylko jedną specjalność –  zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

II-stopniowe studia z trybem dziennym i zaocznym. Jakie zalety jeszcze posiada Zarządzanie na WSB? Program studiów został stworzony wraz z pomocą przedsiębiorców, więc w dużym stopniu jest on praktyczny i wykorzystuje formy interaktywnego nauczania oraz liczne przykłady biznesowe.  Do zajęć służą gry kierownicze i biznesowe, m.im. PROFIT, PROMAR oraz ORGAEFEKT. Studenci mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania w Kole Naukowym KiWi. Ponadto na kierunku oferowana jest cała masa specjalizacji, np. zarządzanie zasobami ludzkimi lub nowość: menedżer sprzedaży.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Uczelnia oferuje licencjackie studia wyższe na kierunku Zarządzanie. Absolwent tej szkoły wyższej wie, jak prowadzić własną działalność gospodarczą, jak nim zarządzać, a także jak uczyć odpowiedzialności w środowisku pracy oraz poza nim. W ramach kierunku oferowane są następujące specjalności: zarządzanie produktem , zarządzanie w przemyśle motoryzacyjnym, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie projektami, zarządzanie kryzysowe.

Wybierz swoją ścieżkę życiową z wrocławskimi uczelniami!