Szczotki do odkurzaczy Carrefour

 

Jednymi z najważniejszych elementów/akcesoriów, w które należy się wyposażyć po zakupie odkurzacza są różnorodne szczotki do odkurzaczy. Carrefour to bardzo rozpowszechniona firma oferująca bardzo szeroki wybór tego typu akcesoriów. Odkurzacz powinien być uniwersalny – dobre szczotki umożliwiają czyszczenie dywanów, tapicerek, paneli, mebli, a nawet samochodów!

 

Jakie są najpopularniejsze szczotki do odkurzaczy Carrefour?

 

Rynek szczotek do odkurzaczy jest bardzo bogaty. Występuje szeroki wybór szczotek, które należy wybrać z rozwagą. Najlepiej dopasować je do powierzchni, które posiada się w danym domu. Wiadomo, że nie ma sensu kupować szczotek do dywanów, jeżeli w danym domu ich nie ma. Mimo wszystko każdy dom jest inny – w innych często, aż roi się od wygodnych dywanów.

 

Przechodząc do tematu – do najpopularniejszych szczotek należą:

 

-Turboszczotki; ma ona kształt prostokąta w zabudowie, którego znajduje się obracający wałek. Jest on bardzo dobrze dobrany do dywanów. Wałek kręci się w różnych kierunkach bardzo dobrze docierając do najgłębszych warstw dywanów. Dzięki temu ta szczotka potrafi wyczyścić je jak żadna inna.

 

-Szczelinowe szczotki do odkurzaczy Carrefour; są one przystosowane do odkurzania najbardziej ciasnych przestrzeni. Idealnie nadają się do odkurzania przestrzeni między meblami, ale również w przypadku szczelin między sofą czy siedzeniami samochodowymi.

 

-Szczotki do parkietów; są jednymi z najpopularniejszych szczotek o twardej powierzchni. Ich zakończenie posiada miękkie włosie dzięki czemu szczotka nie uszkadza i nie zarysowuje parkietów podczas odkurzania. Czasem szczotki posiadają dodatek niewielkich kółek, które ułatwiają cały proces odkurzania zwłaszcza w przypadku korzystania z odkurzaczy o pokaźnej mocy ssącej.

 

Podsumowanie

 

Szczotki do odkurzaczy Carrefour powinny być dobrze dobrane do urządzenia, który posiada się w domu. Jedną z najgorszych rzeczy jest zakup szczotek, które nie będą pasować do obwodu rury odkurzacza domowego.