Skoki w tandemie, jako niezwykła przygoda dla osób głodnych wrażeń…

W poszukiwaniu mocnych wrażeń wiele osób pragnie znaleźć dla siebie zajęcia, które na co dzień mogą każdego z nas przyprawić o gęsią skórkę. Bardzo duża grupa ludzi marzy o tym, aby choć raz w życiu skoczyć ze spadochronem w podniebną przygodę i doznać tego dreszczyku emocji i skoku adrenaliny w swojej krwi.

Ekstremalna przygoda możliwa od zaraz…

W tej chwili praktycznie każdy zdrowy człowiek może zaznać wspaniałej przygody skoku na spadochronie i to bez konieczności kończenia specjalistycznych kursów dla spadochroniarzy. Wystarczy, że skorzysta z możliwości skoku w tandemie, które wzbudzają coraz większe emocje u polskich amatorów ekstremalnych przeżyć.

Skoki w tandemie zyskują popularność w Polsce, dzięki swojemu bezpiecznemu charakterowi i możliwości skoku praktycznie od zaraz. Jeżeli kiedykolwiek skakaliście na bangi i było to dla was przeżycie, które do dziś wspominacie z uśmiechem na twarzy, to koniecznie powinniście zaznać emocji, jakie towarzyszom skokowi w tandemie, których nie da się porównać z niczym innym.

Czym jest skok w tandemie?

W wielkim skrócie jest to skok na spadochronie z instruktorem. Jest to w pełni bezpieczna forma skoku ze spadochronem, która umożliwia praktycznie każdemu, kto posiada odpowiednie warunki zdrowotne i fizyczne zakosztować w podniebnej przygodzie i szybowaniu w chmurach.

Wystarczy, że nie chorujesz na choroby serca, epilepsję, nie masz problemów z układem oddechowym oraz ważysz mniej niż 120 kilogramów. Skakać mogą zarówno kobiety i mężczyźni, a już wkrótce możesz polecieć samolotem na wysokość 3000-4000 metrów i poczuć się jak postać z filmów akcji wyskakując z samolotu. Zanim instruktor, który kontroluje cały lot otworzy spadochron, możecie zaznać swobodnego spadania w dół nawet przez minutę, co sprawi, że poczujecie się niczym ptaki w przestworzach.

Lot, którego nie zapomnicie przez całe życie…

Skoki w tandemie powodują niesamowite przeżycia. Jest to zdecydowanie jeden z najbezpieczniejszych sportów ekstremalnych, ponieważ nad całością naszego lotu przez cały czas czuwa profesjonalny instruktor, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami gwarantuje nam niezwykłą przygodę przy zachowaniu najwyższego komfortu lotu.

Doświadczenie, jakiego doznacie podczas skoku w tandemie będziecie wspominać do końca życia, a uczucie jakiego doświadczycie przy locie z prędkością nawet 200km/h sprawi, że szybko będziecie chcieli wrócić w podniebną przestrzeń. Jeżeli potrzebujesz mocnego zastrzyku adrenaliny w swoich żyłach to tego typu zabawa dostarczy Ci jej na bardzo długie tygodnie,

Tekst powstał we współpracy ze Strefą Silesia z Gliwic