Sklep DbamToMam. Najlepsze preparaty do ochrony Twojego samochodu. Poznaj produkty, które zadbają o Twój pojazd

Na temat prawidłowego używania samochodu powstało wiele poradników. Tankowanie dobrej jakości paliwa, dojeżdżanie do świateł na biegu jałowym, wymienianie oleju silnikowego zgodnie ze sztuką motoryzacji czy wszystkich filtrów na czas. Te, tylko niektóre zabiegi, przyczyniają się do dłuższej żywotności samochodów. Nikt nie chce przecież korzystać z usług mechanika samochodowego częściej i płacić niekiedy ogromne pieniądze za naprawę. Sklep Dbamtomam.pl, to najlepsze oleje silnikowe, kosmetyki i chemia, które pomogą nam w pielęgnacji samochodu.

Poznaj bliżej swój pojazd 

W internecie lub grupach w social mediach pełno możemy znaleźć informacji na temat danej marki samochodów. Jest to sposób, na poznanie bliżej swojego samochodu. Dzięki temu dowiemy się o jego wadach, jak i zaletach. Częstych przypadłościach i awariach. Postęp technologiczny umożliwia nam również naprawę, diagnozę i wymianę poszczególnych części samodzielnie, bez wizyty w warsztacie samochodowym. Łatwo dostępne elementy jesteśmy w stanie naprawić samemu. Dotyczy to zużytych filtrów kabinowych, filtra powietrza, jak i filtra paliwa. Oczywiście jest to uzależnione od modelu samochodu. Na https://dbamtomam.pl/ znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do tego, aby zabezpieczyć silnik pojazdu.

Oleje silnikowe w sklepie Dbamtomam.pl

Na rynku jest wiele dostępnych olejów silnikowych. Dlatego warto zwracać uwagę na ich skład. Dotyczy to przede wszystkim klasy lepkości. Na przykład oleje 0w30 silnikowe do samochodu zachowują optymalne właściwości, odnoszące się do zakresu temperatury od -35 do 20 stopni Celsjusza. Cechuje się on odpornością na niskie temperatury panujące na zewnątrz i dzięki temu może on znacznie przyśpieszyć rozruch silnika,  nawet w przypadku ekstremalnie panujących mrozów. Warto przy tym pamiętać, że interwały wymiany oleju powinny być nie dłuższe, niż co 15 tys. km. Regularnie zmieniany będzie z korzyścią dla Twojego samochodu.