Pendrive z nadrukiem – reklama

We wrocławskich sklepach z akcesoriami i gadżetami reklamowymi dla firmy znajdziemy wiele różnorodnych rzeczy, które możemy zaopatrzyć nadrukiem logo naszej firmy i rozdawać swoim obecnym lub potencjalnie przyszłym klientom. Czy jednak pendrive z nadrukiem jest dobrym pomysłem? Z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Gadżety elektroniczne


Patrząc na współczesny świat i oceniając obiektywną przydatność poszczególnych gadżetów reklamowych dla obdarowanego nie można mieć żadnych zastrzeżeń co do takiej przydatności wszelkiego rodzaju gadżetów elektronicznych. Współczesny świat na każdym kroku opiera się między innymi o dane w wersji elektronicznej i z tego też powodu dobrym pomysłem firmowego gadżetu jest pendrive z nadrukiem.

To nie jest wcale drogie!


Już w tym miejscu można wyraźnie podkreślić i zaznaczyć, że nie musi to być wcale drogi gadżet – wystarczy, że zdecydujemy się na pendrive z nadrukiem o pojemności zaledwie kilku gigabajtów (np. 1, 2 czy 4GB), które w zupełności wystarczą do przenoszenia podstawowych danych pomiędzy komputerami, a nawet urządzeniami mobilnymi. Jednocześnie warto mieć na uwadze, że pendrive bardzo często przekazuje się innym osobom, a tym samym nasz nadruk zostanie dostrzeżony przez więcej niż jedną, obdarowaną osobę.

Ile to kosztuje?


Wbrew pozorom nie sposób jednoznacznie wskazać cen tego typu gadżetów reklamowych. Wiele zależy tutaj nie tylko od jakości i wyglądu wybranych urządzeń, ale przede wszystkim od ich pojemności, jakości nadruku na nim wykonywanego oraz ilości zamówionych egzemplarzy. Należy jednak przyjąć, że zamawiając 100 pendrive z nadrukiem jednokolorowym o pojemności 2GB nie zapłacimy więcej niż kilkanaście złotych

Podsumowując, jeżeli podjęliśmy już decyzję o marketingu na podstawie gadżetów z firmowym logiem, warto postawić na sprawdzone gadżety jakimi z pewnością są przenośne pamięci flash. W tym przypadku mamy pewność, że obdarowani klienci rzeczywiście będą mogli korzystać z naszego firmowego pendrive z logiem niezależnie od zakresu własnych obowiązków pracy.

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem.