Pełne usta w 30 minut? To możliwe!

Pełne, podkreślone usta to największa ozdoba każdej kobiety. Czy osoby, którym Matka Natura poskąpiła kuszących ust, są skazane na korygowanie mankamentów makijażem? Niekoniecznie! Coraz przystępniejsze stają się zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym możemy szybko i skutecznie nadać naszemu ciału idealny wygląd.

Modelowanie ust – czy to boli?

Znacznej części z nas ingerencja w wygląd ciała kojarzy się z krwawymi operacjami z użyciem skalpela. Na szczęście, dzięki rozwojowi medycyny i kosmetologii, możemy w bezbolesny i bezinwazyjny sposób wyraźnie poprawić nasz wygląd, a co za tym idzie – komfort codziennego życia. Modelowanie ust nie jest operacją, a jedynie zabiegiem medycyny estetycznej. Podczas trwającej jedynie godzinę wizycie w gabinecie, lekarz metodą iniekcyjną podaje pod skórę preparat, którego głównym składnikiem jest w pełni naturalny, nieuczulający kwas hialuronowy. Jeśli pacjent czuje taką potrzebę, przed wykonaniem wkłucia lekarz znieczula skórę. Efekty zabiegu utrzymują się około roku. Po tym czasie kwas ulega degradacji, a usta wracają do pierwotnego kształtu. W celu podtrzymania efektu zaleca się ponowne wykonanie zabiegu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zanim zdecydujesz się skorzystać z usług pobliskiego gabinetu, dokładnie zapoznaj się z opiniami osób, które poddały się zabiegowi w tym miejscu. Aby mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w sterylnych warunkach przez profesjonalistę, a efekty będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, ufaj jedynie doświadczonym lekarzom cieszącym się zaufaniem pacjentów. Na stronie filine.pl znajdziesz praktyczne informacje oraz kontakt do wysokiej klasy specjalistów, którzy urzeczywistnią marzenie o pięknych i pełnych ustach.