PCZK – dystrybutor urządzeń do salonu kosmetycznego. Buduj markę w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży medycyny estetycznej

Chcesz oferować swoim pacjentom skuteczne zabiegi, które poprawią wygląd ich skóry twarzy, redukują tkankę tłuszczową czy wymodelują sylwetkę? Trafiona inwestycja przynosi satysfakcję z pracy. Lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy, którzy mają dostęp do urządzeń HI-TECH, mogą przeprowadzić zabiegi z zakresu diagnostyki skóry, modelowania sylwetki, odmładzania twarzy czy leczenia trądziku. Widoczne efekty nie tylko wpłyną na poprawę ich wyglądu, ale również na sferę psychiczną, w tym poprawę samopoczucia. Zapraszamy do kontaktu z zespołem PCZK, który pomaga budować nowoczesne marki estetyczne od ponad 10 lat. 

Urządzenia do modelowania sylwetki – najlepsze zabiegi wyszczuplające

Najskuteczniejszymi zabiegami wyszczuplającymi są, m.in. ultradźwięki na cellulit, karboksyterapia na rozstępy, dermomasaż na brzuch czy liposukcja kawitacyjna na uda. Urządzenia do modelowania sylwetki, np. Karboksyterapia JULIÉ® to technologia o bardzo szerokim zastosowaniu. Skutecznie redukuje rozstępy, wiotką skórę, cienie pod oczami, cellulit oraz tkankę tłuszczową. Zabiegi poprawiające sylwetkę są najczęściej wybierane przez pacjentów w salonie kosmetycznym. Dzięki czemu takie urządzenie będzie na siebie zarabiało przez cały rok, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi w Polsce i za granicą. 

Skuteczna technologia i rentowna inwestycja razem z PCZK

Jeśli wybór profesjonalnego urządzenia jest dla Ciebie wyzwaniem, na https://www.pczk.com.pl/ znajdziesz pełny opis działania aparatury, jej możliwości i zastosowanie. Dodatkowo, masz do wyboru możliwość skorzystania z bezpłatnej prezentacji w Twoim salonie kosmetycznym. Specjalista omówi wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, a także sposób jego działania i efekty. Na bieżąco będziesz mógł zadawać pytania, które rozwiążą Twoje wątpliwości. Za sprawą sprzętu od PCZK, osiągniesz sukces i zainteresujesz swoją ofertą przyszłych pacjentów.