Nowoczesne garnki do nowoczesnej kuchni

Wysokiej klasy sprzęt kuchenny może znacząco ułatwić gotowanie. Dzięki profesjonalnym robotom kuchennym, intuicyjnym piekarnikom z rozbudowanymi funkcjami oraz wielofunkcyjnym naczyniom nawet laik może czerpać ogromną przyjemność z rozwijania umiejętności na kulinarnym polu. Specjalnie dla tych, którzy chcą wzbogacić swoją kuchenną kolekcję o zestaw solidnych garnków, sprawdzamy, co mają do zaoferowania czołowi producenci.

Garnki ze stali – łatwo, szybko, przyjemnie!

Przeglądając ofertę garnków i patelni na stronie gerlach.pl, naszą uwagę od razu przykuły produkty wykonane ze stali nierdzewnej. Na pierwszy rzut oka widać, że design wszystkich modeli jest dopracowany do perfekcji  – wysoki połysk i klasyczne, eleganckie kształty będą pięknie prezentować się na tle nowoczesnych mebli. Ale nie wygląd garnków ma tutaj nadrzędne znaczenie.

Przede wszystkim, garnki wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10 są niezwykle trwałe oraz odporne na zarysowania, wysokie temperatury i wilgoć. Grube, trójwarstwowe dno zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co skraca czas przygotowywania posiłków oraz zmniejsza zużycie energii. Ponadto, stal wzbogacona niklem i chromem nie niszczeje pod wpływem wysokiego ciśnienia i ostrych detergentów, dzięki czemu nie musisz męczyć się z szorowaniem zaschniętych resztek.

Wystarczy wrzucić garnki do zmywarki, a urządzenie zajmie się myciem za Ciebie! Ponadto, w skład rozbudowanych kompletów wchodzą garnki i rondelki o zróżnicowanej pojemności oraz praktyczne pokrywki i wkłady do gotowania na parze, które umożliwiają poszerzenie diety o zdrowe i smaczne potrawy. Pole do kulinarnych popisów zwiększa również możliwość zapiekania naczyń w piekarniku.