Meble ogrodowe technorattanowe do restauracji

Producenci mebli ogrodowych swoją ofertę kierują dzisiaj nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do restauratorów czy właścicieli kawiarni. W okresie wiosennym i letnim ci ostatni chętnie otwierają letnie ogródki, w których klienci mogą popijać kawę cieszą się wspaniałą pogodą. Jakie meble sprawdzą się najlepiej w takich przestrzeniach, gdzie każdego dnia zjawia się wielu klientów?

Meble z technorattanu – czym się wyróżniają?

Technorattan nie jest tworzywem nowym – znają go doskonale posiadacze ogrodów czy tarasów. Dzisiaj jednak topowi producenci oferują nam meble technorattanowe w zupełnie nowych odsłonach. Zaskakuje przede wszystkim design, ale również innowacyjne rozwiązania, lekkość, trwałość oraz kolory. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na uszkodzenia, przez co takie meble ogrodowe do restauracjibędą cieszyć oczy przez długi czas. Technorattan, ze względu na swoją nieporowatą strukturę, nie chłonie brudu ani wilgoci, przez co czyszczenie jego powierzchni nie zajmie wiele czasu. Technorattan dostępny jest w szerokiej amie kolorystycznej, a barwy nie będą płowieć nawet po wielu latach użytkowania.

W kolekcjach technorattanowych znaleźć można takie elementy jak fotele, krzesła, niewielkie stoliki kawowe, stoły obiadowe, obszerne sofy narożne, leżanki, skrzynie. Wszystko, co potrzebne jest do zaaranżowania funkcjonalnej przestrzeni.

Aluminiowe stelaże – trwałe i lekkie

Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach spawanych i malowanych proszkowo. Zastosowanie takich konstrukcji sprawia, że meble są przede wszystkim bardzo lekkie. To przekłada się bezpośrednio na łatwość ich podnoszenia czy przenoszenia. Aluminium zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Dzięki temu restauratorzy mogą mieć pewność, że tworzywo nie będzie się koślawić czy łamać.