Meble na taras – jakie rozwiązania będą na czasie w przyszłym sezonie?

Mimo tego, że do lata zostało jeszcze trochę czasu, znaczna część z nas wybiega myślami ku ciepłym, słonecznym dniom, które będziemy mogli celebrować na tarasie. Wszystkim tym, którzy już teraz planują małą rewolucję w ogrodzie, podpowiadamy, w jakie meble na taras warto zainwestować!

Technorattanowe meble na taras

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach już od kilku lat są meble z technorattanu. Tego lata nie będzie inaczej! Meble na taras wyplatane z syntetycznej plecionki na dobre zadomowiły się w prywatnych ogrodach i zewnętrznych przestrzeniach hoteli, restauracji i ośrodków SPA, nie zostawiając miejsca dla konkurencji. Architekci projektujący ogrody coraz częściej rezygnują z klasycznych kompletów składających się ze stołów i krzeseł na rzecz modeli, które w niczym nie ustępują najlepszemu, salonowemu wyposażeniu. Nowoczesne projekty zdominowane są przez jasne, subtelne kolory, proste linie, oszczędne kształty. Jeśli poszukujesz trwałego, solidnego i ciekawego pod kątem wizualnym wyposażenia, zwróć uwagę na technorattanowe kanapy o modułowej budowie. Tego typu meble wniosą do zewnętrznej przestrzeni nutę prawdziwego luksusu! Jeśli na Twoim tarasie brakuje miejsca na rozłożysty narożnik, postaw na huśtawkę w formie otulającego kokonu.

Nie zwlekaj z zakupami

Z kupnem wymarzonego kompletu nie warto czekać do wiosny. Wbrew pozorom, to właśnie zima jest najlepszym momentem na wzbogacenie swojej ogrodowej kolekcji. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: większość producentów wyprzedaje swoje kolekcje poza sezonem, aby zrobić w magazynach miejsce na nowe kolekcje. W efekcie stylową kanapę albo efektowną huśtawkę możesz kupić nawet o połowę taniej!