Łazienka tworzona na zamówienie

Coraz więcej Polaków korzysta z pomocy doświadczonych architektów wnętrz i dekoratorów. Właściciele lokali mieszkalnych i domów pragną, aby pomieszczenia mieszkalne były funkcjonalne, ale również wygodne i komfortowe. Przy pomocy specjalistów wybranie konkretnych rozwiązań jest znacznie prostsze, a sam projekt danego pomieszczenia z pewnością nas zachwyci.
Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki to spore wyzwanie, szczególnie, jeśli pomieszczenie to nie jest przesadnie duże. Konieczne jest wybranie odpowiednich kafli, odpornych na uszkodzenia, działanie wilgoci czy pękanie. Najlepiej, jeśli będą one w jasnych kolorach – dzięki temu odbiją światło a samo pomieszczenie wyda się optycznie nieco większe. Szeroki wybór kafli łazienkowych znajdziemy w licznych sklepach z armaturą oraz wyposażeniem łazienek. Dobranie mebli łazienkowych może okazać się jednak znacznie trudniejsze…

Meble łazienkowe na wymiar

Dobrym rozwiązaniem może okazać się wykorzystanie firm tworzących meble na konkretny wymiar. W niewielkich łazienkach konieczne jest zachowanie jak największej powierzchni wolnej, a jednocześnie maksymalne wykorzystanie miejsca na przechowywanie kosmetyków, ręczników.
Stworzenie mebli na wymiar może również pomóc w wykorzystaniu problematycznych miejsc w łazience: wnęk czy skosów. Dzięki pracy doświadczonego architekta i stolarza stworzymy funkcjonalne i eleganckie wnętrze.
Meble łazienkowe tworzone są z płyt meblowych pokrytych specjalnymi laminatami. Są one odporne na wnikanie wody, zarysowania, działanie pary wodnej. Laminaty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co każdy z klientów może dobrać je zgodnie z upodobaniami.
O meblach łazienkowych tworzonych na wymiar czytaj więcej na torusmeble.pl