Jak wyrazić siebie poprzez aranżacje wnętrzarskie

Wciąż szukamy kolejnych sposobów na wyrażenie siebie, decydując się na egzotyczne podróże, na uprawianie oryginalnych pasji, nawet na określone stylizacje modowe. Tymczasem wyrazić siebie można także poprzez autorskie aranżacje wnętrzarskie. Zamiast angażować dekoratora wnętrz, lepiej samodzielnie zaaranżować własne cztery kąty, które dobitnie powiedzą, kim jesteśmy i co nam w duszy gra. Do dzieła!

Wzory, kolory, style i indywidualność

Urządzanie starego wnętrza można porównać do próby dekonstrukcji. Oto burzymy coś, żeby powstało coś nowego i lepszego. Aranżacja całkiem nowego wnętrza przypomina zapisywanie białej kartki treścią, która do nas pasuje. Takie nowe pomieszczenie to trochę tabula rasa, na której opowiemy siebie i swoje życie. Dlatego dostosowanie wzorów, kolorów czy stylów warto rozważyć z punku widzenia naszej osobowości. Nie tylko katalogi wnętrzarskie czy nawet najbardziej udane wizualizacje się liczą, ale indywidualnie pojęte piękno.

Niepowtarzalne meble designerskie

Z całą pewnością ekspresją indywidualności są meble designerskie. To one pozwalają nam napisać we wnętrzu taką opowieść, która w pełni nas określa. Romantyczną, nostalgiczną, uroczą, ekskluzywną, awangardową, postmodernistyczną. Designerskie regały, stoliki, stoły, meble tapicerowane, kuchenne, salonowe i sypialniane to osobiste piękno, które odkrywamy w doskonale zaprojektowanej i starannie wykonanej rzeczy. To sztuka bliżej nas, która nas wypowiada na co dzień.

Wielki design nawet w małym mieszkaniu

Meble designerskie to jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie własnego stylu we wnętrzu. Na wprowadzenie artyzmu do przestrzeni codzienności, także wówczas, gdy odbywa się to na niewielkim metrażu. Idealnym dopełnieniem takich przedmiotów będzie sztuka sama w sobie w postaci obrazów, grafiki, fotografii czy małych rzeźb.