Gdzie znaleźć modną i tanią suknię ślubną?

Ceny sukien ślubnych niejednokrotnie przyprawiają o zawrót głowy, zwłaszcza, że jest to kreacja tylko na jeden wieczór. Kupując suknię ślubną w salonie trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 2000-8000 zł, natomiast jeśli chcemy skorzystać z usług projektanta kwota ta wzrasta do około 10 000 zł. Biorąc pod uwagę inne finansowe zobowiązania związane z organizacją wesela oraz fakt, że suknia przyda nam się tylko jeden raz w życiu, warto zastanowić się nad tańszym modelem. Podpowiadamy gdzie znaleźć tanie suknie ślubne.

Suknie ślubne z sieciówki

Niektóre popularne sklepy sprzedające ubrania wprowadziły do swoich kolekcji suknie ślubne. Tym samym wymarzoną suknię znajdziemy w wielu sklepach internetowych takich jak Zalando czy ASOS. Mnogość wzorów i krojów pozwala na dobranie sukni do własnych upodobań oraz kształtu sylwetki. Koszt takich kreacji jest znacznie niższy niż koszt sukni z salonu, co więcej, niższa cena nie zawsze oznacza gorszą jakość. Jednak kupując sukienkę w internecie lub galerii nie należy liczyć na wysoką jakość materiałów, choć zdarzają się wyjątki. Dużym plusem zakupów w internecie jest możliwość porównywania cen sukienek oraz dostępność modeli w dużych rozmiarach.

Z drugiej ręki

Ciekawym rozwiązaniem na tanią suknię ślubną jest jej odkupienie od innej pani młodej. Na internetowych portalach sprzedażowych znajdziemy wiele różnych modeli sukien ślubnych, które bardzo często są w idealnym stanie. Warto poszukać suknię, która będzie odpowiadała naszym wymiarom, aby ustrzec się konieczności dokonania poprawek. Są one bowiem dosyć kosztowne i może się okazać, że przeróbka będzie kosztowała więcej niż nowa suknia. Minusem jest fakt, że nie możemy wpłynąć na ogólny wygląd sukni już na etapie projektowania. Jednak dzięki zakupom w internecie oszczędzamy wiele czasu, który musiałybyśmy poświęcić na przymiarki w kolejnych etapach powstawania sukni.

Sukienka wielokrotnego użytku

Wybierając suknie ślubne Trójmiasto zachwyca mnogością sklepów i salonów. Możliwości wyboru jest wiele, jednak gdzie kupić tanie suknie ślubne? Ciekawym rozwiązaniem tego problemu jest kupno sukienki, która posłuży nam wielokrotnie. Kreacja na wesele kojarzy nam się z tym, że zakładamy ją tylko jeden raz, dlatego wydatek rzędy kilku tysięcy jest wręcz niedorzeczny. Natomiast inwestycja w sukienkę, która posłuży nam nie tylko tego jednego dnia, wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Utarło się, że biała, długa suknia może być ubrana tylko na tak wyjątkowy dzień jakim jest własny ślub. Warto zatem zastanowić się nad innym kolorem. Czerwona, jasnoróżowa czy niebieska może być doskonałym pomysłem na złamanie stereotypów.

Wiecej na stronie http://www.agnesfashiongroup.pl/