Drewniane układanki – nauka poprzez zabawę

Puzzle i drewniane układanki mogą kojarzyć się z zabawkami dla trochę starszych dzieci. Nie musi tak jednak być. Wystarczy, że zabawka będzie dostosowana odpowiednio do wieku dziecka. Już 1,5 roczne dziecko, które dopiero zaczyna wykonywać pierwsze świadome ruchy, można zapoznać z układanką składającą się z kilku elementów. Pomoże mu to zrozumieć co, jak i dlaczego działa. Kolorowe i ciekawe kształty będą przyciągać uwagę, co zachęci malucha do aktywności fizycznej, dzięki czemu rozwijać będzie również manualne zdolności. Zabawki edukacyjne z oferty Edukatorka to świetny przykład, że zabawa może być nauką. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojemu dziecku – zapraszamy!

Drewniane puzzle dla dzieci – zabawki terapeutyczne

Drewno to idealny materiał na zabawki dla dzieci. Jest bardzo trwały, przez co zabawki nie psują się praktycznie wcale, nawet podczas wielogodzinnej eksploatacji, a na takie narażone są podczas używania przez najmłodszych. Jest też w pełni bezpieczne, co jest dla nas najważniejsze. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz drewniane układanki i puzzle dla dzieci w różnym wieku. Dzięki nim twoja pociech będzie uczyć się poprzez zabawę. Odpowiednio dobrane do wieku i umiejętności dziecka układanki pomogą w rozwoju ruchowym i psychicznym. Dzieci, które mają do dyspozycji zabawki edukacyjne, łatwiej się koncentrują, wykazują chęć działania i ucz się radzenia sobie z problemami. Każdy rodzic dumnie spoglądał będzie na swoje dziecko dążące do celu i kreatywnie radzące sobie z postawionym przed nim zadaniem. Zamów już dziś ciekawe i różnorodne puzzle drewniane na stronie https://edukatorek.pl/169-puzzle-drewniane.

Edukatorek.pl – zabawki edukacyjne na wyciągnięcie ręki

W naszym sklepie stawiamy sobie za cel uszczęśliwienie jak największej ilości dzieci. Dzięki naszej ofercie zabawek chcemy uczynić ten piękny okres, jakim jest dzieciństwo szczęśliwym i wartościowym. Kupując nasze produkty, zapewniasz dziecku to, czego potrzebuje. Już dziś wspomóż prawidłowy rozwój swojego dziecka, zamawiając nasze drewniane zabawki edukacyjne online. Liczymy, że ty jako rodzic i twoja pociecha będziecie w pełni usatysfakcjonowani.