Depilacja laserowa – gładkie ciało na długo

Gładkie ciało stanowi uniwersalny przykład piękna. W dzisiejszych czasach jest ono szczególnie pożądane. Szybkość i wygoda życia sprawiają, że chcemy mieć takie ciało szybko i na długo. Bez żmudnych i czasochłonnych zabiegów. Taki efekt zapewnia depilacja laserowa.

Skuteczność

Pozbywanie się owłosienia polega tutaj na emitowaniu wiązki promieni, która pochłania melaninę (barwnik włosa), niszcząc cebulki włosów znajdujących się w fazie wzrostu (anagenu). Podczas jednego zabiegu można więc usunąć 30 procent owłosienia. Włosy tuż po depilacji laserowej rosną normalnie i wypadają po 2-3 tygodniach. Po kolejnych zabiegach odrasta coraz mniej włosów (są one także słabsze i jaśniejsze). Przy czym najłatwiej pozbyć się ciemnych i grubych włosów. Ostatecznie skuteczność depilacji laserowej sięga nawet 90 procent.

Wygoda

Pozwala ona zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wystarczy powtarzać ją co 4 do 12 tygodni (w zależności od depilowanej części ciała). Gładkość osiąga się tutaj w prosty i bezpieczny sposób. W prawdzie mogą pojawić się podrażnienia skóry, ale zazwyczaj znikają jeszcze w dniu depilacji.

Prostota piękna

Odpowiednio dobrane parametry zabiegu i staranność jego wykonania mogą przynieść naprawdę zadowalające efekty.

Depilacja laserowa to wybawienie dla osób zmagających się z problemem nadmiernego owłosienia. Ale nie tylko! Stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dbających o swój wygląd i nie mających czasu na codzienną pielęgnację ciała.

Dowiedz się więcej: http://medyczne-fbi.pl/depilacja-laserowa-krakow/