Depilacja laserowa – gładka i wolna od owłosienia skóra

Z pewnością wiele osób chciałoby mieć gładką i piękną skórę w najbardziej newralgicznych miejscach. Jednak czasem jest to trudne do osiągnięcia – skóra fizjologicznie nie jest przystosowana do golenia i usuwania zbędnego owłosienia. Jednak estetyka estetyką i chyba choć raz każdy to robił. Golenie się przeprowadzane jest najczęściej piankami, kremami czy maszynkami. Jednak może pozostawiać po sobie sporo podrażnień i zaczerwieniania, a sama jakość golenia często nie jest satysfakcjonująca. Do tego czas, który trzeba poświęcić na ten żmudny proces.. Wszystkie te problemy mogą zniknąć za sprawą depilacji laserowej.

Depilacja laserowa – jak wygląda zabieg

Zabieg depilacji laserowej po przeprowadzonej serii zapewnia idealną gładkość skóry w każdych warunkach. Wszystko jednak należy rozpocząć od rozmowy kwalifikacyjnej, w której należy upewnić się, że dana osoba nie posiada żadnych przeciwwskazań. Jest to proces w pełni bezpieczny, ale tylko i wyłącznie jeśli przestrzega się pewnych zasad. Jednymi z nich jest fakt, że osoby posiadające choroby skóry, cukrzycę, będące w ciąży czy przyjmujące leki fototoksyczne nie mogą korzystać z depilacji laserem. Jeżeli jednak dana osoba jest wolna od takich problemów – droga wolna!

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

 

Seria zabiegów to od 3-8 zabiegów, które zapewniają gładką skórę. Ciężko jest dokładnie określić tą ilość – dla jednych wystarczy mniej a dla innych potrzeba więcej zabiegów. Jest to spowodowane karnacją skóry i kolorem włosów. Wiązka światłą monochromatycznego emitowana przez laser nastawiony na konkretną długość fali liczoną w nanometrach trafia na skórę. To światło absorbowane jest przez melaninę(barwnik skóry i włosów), która się nagrzewa uszkadzając cebulki włosowe. Dzięki temu można być pewnym, że na skórze włosy nie wyrosną już nigdy. Warunkiem jest jednak regularne chodzenie na serii zabiegów i nie odkładanie ich w czasie.

 

 

Depilacja laserowa Szczecin

Depilacja laserowa powinna być przeprowadzana w dobrej jakości salonach. Szczecin to duże miasto, w którym nie trudno znaleźć dobre salony. Do najlepszych z nich należy sieć depilacja.pl posiadająca najnowocześniejsze sprzęty i wspaniały personel.