Czym są dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych?

Jedyne co trzeba zrobić to tylko podpisać odpowiednią umowę z firmą, która profesjonalnie zajmuje się odkupem szkód OC i AC. Skup szkód komunikacyjnych odbywa się szybko, bez żadnego ryzyka dla osoby poszkodowanej, bez marnowania jej czasu oraz bez załatwiania przez formalności, które nie zawsze są dla niej zrozumiałe.

Kto kwalifikuje się do otrzymania dopłaty?

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych należą się kierowcom, którzy zostali poszkodowani w kolizjach samochodowych. Wypadek nie powinien mieć miejsca dalej niż 3 lata wstecz. Kierowcy otrzymali już od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie ale według nich było ono znacznie zaniżone. Taki kierowca ma dwa wyjścia albo pisze odwołanie do ubezpieczyciela i spotyka się z nim w sądzie albo odsprzedaje swoją szkodę komunikacyjną wyspecjalizowanej firmie.

Pełna informacja o dopłatach: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/

O co chodzi?

Dopłata do odszkodowania OC i AC to bardzo wygodny sposób odzyskania należnych pieniędzy. Bez chodzenia po sądach, bez zbędnych formalności, bez tracenia czasu. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów dana firma szacuje ile dany kierowca powinien otrzymać za szkodę. W przypadku gdy kierowca zgadza się na daną wartość dopłaty do wypłaconej szkody oc, następuje podpisanie umowy na kierowca otrzymuje dopłatę już w ciągu 24 godzin.

Zalety odkupu odszkodowania

Taki sposób otrzymania dopłaty ma wiele zalet. Największym plusem jest fakt, że otrzymana dopłata jest bezzwrotna, bez względu na wynik sprawy sądowej. Ponadto kwota dopłaty jest wypłacana w ekspresowym czasie. Sam proces odkupu ubezpieczenie jest jak najprostszą formą dopełnienie wszelkich formalności ponadto firma oferuje kierowcy jasne i przejrzyste warunki współpracy. Pracownicy firmy w imieniu kierowcy reprezentują go w sali sądowej podczas kolejnych rozpraw sądowych.

Jak załatwić sprawę?

Gdy mamy tylko cień podejrzenia, że otrzymana kwota danego odszkodowania była zaniżona, dobrze jest skontaktować się z pracownikami takiej firmy. Firm odkupujących odszkodowania na rynku jest wiele, dlatego nigdy nie ma problemu z jej znalezieniem.

Po danym kontakcie i przedstawieniu odpowiednich dokumentów, pracownicy firmy określą czy należy się dopłata czy też nie.

Kontakt z firmą nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, wszelka analiza sprawy i wycena są bezpłatne. Z kontaktu z firmą można wynieść tylko korzyść jaką mogą być dodatkowe środki, które mogą być dopłatą do zaniżonego odszkodowania.

Jak działają firmy odkupujące odszkodowania

Firmy działają na terenie całej Polski, oferują odkup szkody po upływie 3 lat. Pracownicy są przedstawicielami kierowców i reprezentują ich zarówno w sądzie jak i w rozmowach z ubezpieczycielem. Dopłaty mogą dotyczyć zarówno nowych jak i starych pojazdów. Ponadto sprawa jest aktualna zawsze, nawet gdy samochód został naprawiony, sprzedany, poddany kasacji.

Skup odszkodowań jest usługą, która bardzo pomaga kierowcom i doskonale działa na linii ubezpieczyciel a poszkodowany kierowca.

Przy minimum formalnościach można bardzo dużo zyskać.

Czy proceder jest zgodny z prawem?

Bardzo często kierowcy zastanawiają się czy skup odszkodowań jest działalnością legalną i zgodną z polskim prawem. Otóż tak, nikt w tym wypadku nie przekracza granic prawa. Skup, odkup, wykup odszkodowań odbywa się jak najbardziej legalnie. Nikt tutaj nie podpisuje żadnych podejrzanych umów, nie ma tutaj żadnego haczyka ani nie ma w tym wypadku żadnych dodatkowych pośredników. Pracownicy firm mają wykształcenie prawne, znają zasady polskiego prawa i działają w jego zgodzie.

Firmy zatrudniają w pełni profesjonalnych pracowników.