Budowa inwestycji przemysłowych? Wybierz generalne wykonawstwo!

Każdy z przedsiębiorców projektujących rozwój infrastruktury swojej firmy zadaje sobie fundamentalne pytanie, czym jest generalny wykonawca i jakie są konsekwencje wyboru takiego rozwiązania, jeśli chodzi o budowę inwestycji przemysłowych. Rozwój infrastruktury to ważna gałąź funkcjonowanie przedsiębiorstwa, dlatego dylematu decyzji o wyborze generalnego wykonawcy lub zastosowania systemu gospodarczego będzie mieć konsekwencje dla inwestora. Klienci polecają generalne wykonawstwo firmy Amwin, bowiem praca w ramach inwestycji przemysłowych, którą wykonuje profesjonalny zespół zwalania inwestora z konieczności doglądania postępów inwestycji. Po prostu budowa inwestycji przemysłowej znajduje się w dobrych rękach i można zająć się innymi celami strategicznymi.

Czym jest generalny wykonawca?

Generalny wykonawca to przedsiębiorstwo, które realizuje zlecenie inwestora w zakresie kompleksowej realizacji prac budowlanych i montażowych. Oznacza to, że inwestor przekazuje firmie zewnętrznej uprawnienia do reprezentowania go podczas trwania inwestycji, podczas niezbędnych operacji biurokratycznych. Wszystkie zadania budowlane wykonywane są na podstawie umowy o generalne wykonawstwo w zdefiniowanych umownie terminach, które umożliwiają skuteczne wnioskowanie o pozwolenie na budowę inwestycji przemysłowych. Wynagrodzenie za generalne wykonawstwo obejmuje sumę opłat za pracę podwykonawców brutto oraz marżę narzucaną przez generalnego wykonawcę. Rozwiązanie to umożliwia pełną kontrolę nad procesem budowy inwestorowi, a jednocześnie oszczędza jego czas, gdyż audyt jakości i terminowości prac przejmuje generalny wykonawca.

Generalne wykonawstwo? Co zyskasz jako inwestor?

Wybierając rozwiązanie w postaci generalnego wykonawstwa, inwestor zyskuje kontrolę nad jakością i terminowością wykonania wszystkich prac. Projekt budowy przekazywany jest przez inwestora generalnemu wykonawcy i również w tym obszarze nadzór nad nim jest zabezpieczony w postaci tego rozwiązania. Czas budowy ograniczany jest do minimum dzięki współpracy podwykonawców. W ten sposób inwestor może spokojnie prowadzić własny biznes, oczekując od generalnego wykonawcy pełnej odpowiedzialności za jakość wszystkich prac.