Jak zorganizować wyjazd służbowy?

Wyjazdy służbowe są coraz popularniejszą formą na integrację pracowników, jak i możliwość wspólnego spędzenia czasu poza biurem. Organizatorzy takich wyjazdów prześcigają się w pomysłach na atrakcje oraz w poszukiwaniu miejsc nietypowych, o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Organizacja takiego wyjazdu nie jest trudna – wcześniej jednak musimy skupić się na znalezieniu odpowiednich miejsc noclegowych oraz zapewnieniu transportu. Od czego zacząć?

Podstawą jest wybranie konkretnej miejscowości – największym zainteresowaniem cieszą się regiony górskie, w który możemy spacerować, wspinać się, zwiedzać. Musimy pamiętać o rezerwacji miejsc noclegowych, najlepiej w pokojach kilkuosobowych. Zadaniem organizatora, czyli pracodawcy, jest także zapewnienie odpowiedniego wyżywienia dla pracowników.

Jak dojechać na miejsce?

Największym problemem może okazać się wybór odpowiedniego środka transportu. Zazwyczaj pracodawca nie zachęca do brania własnych samochodów i zapewnia przejazd w autokarem czy busem. Rodzaj pojazdu zależny jest od tego, ile osób jest zainteresowanych wyjazdem. W przypadku niewielkich grup, do 20 osób, najlepszym rozwiązaniem jest rezerwacja busa. Przewozy busem realizowane są na terenie całej Polski, a maszyny te są prowadzone przez doświadczonych kierowców.
Sprawdź ofertę jednego z najtańszych przewoźników w kraju – przewóz busem radom.