Znajdź nową pracę dzięki szkoleniom on-line!

Poszukiwania nowej pracy rozpoczynamy zazwyczaj wtedy, kiedy pragniemy dalszego rozwoju zawodowego. Szans na ten rozwój jest wiele – jedną z nich są szkolenia organizowane przez prywatne firmy szkoleniowe. Od kilku lat na polskim rynku istnieje jednak dla nich alternatywa: są to szkolenia oferowane na platformach e-learningowych. Co warto o nich wiedzieć? Czy spełnią nasze oczekiwania?

Co warto wiedzieć o platformach e-learningowych?

Nowoczesne platformy szkoleniowe to rozbudowane serwisy, na których nie tylko nie znajdziemy szkolenia dotyczące wybranych zagadnień, ale również przydatne informacje pochodzące od autorów szkoleń. Same szkolenia dostępne są w formie wideo w języku polskim – dzięki temu nie ma problemu z przyswajaniem nowej wiedzy i zrozumieniem zagadnień. Wśród szkoleń królują te dotyczące programów komputerowych i umiejętności takich jak programowanie, tworzenie grafik 3D, grafiki użytkowej, obróbki zdjęć. Wśród produktów cieszących się największym zainteresowaniem wymienić można kurs Android od podstaw. Szkolenia pogrupowane są poziomem trudności: dzięki temu bez trudu szybko znajdziemy poziom odpowiadający naszym umiejętnościom.

Jak kształtują się ceny szkoleń na platformach e-learningowych? Zasadniczo ceny są naprawdę konkurencyjne do klasycznych szkoleń: cena kursu Android to 59 zł. To naprawdę niewiele!

Jak kupować szkolenia na platformach e-learningowych?

Proces zakupu wybranego przez nas produktu na platformach takich jak cgwisdom.pl nie różni się niczym od klasycznych zakupów internetowych. Interesujący nas produkt wrzucamy do wirtualnego koszyka, po czym przechodzimy do płatności on-line. Po zaksięgowaniu wpłaty od nas system automatycznie przypisuje wybrane szkolenie do naszego konta, na stałe.