Zimowe szaleństwo na stoku!

Pobyt w miejscowościach górskich w zimie to przyjemność przede wszystkim dla tych, którzy lubią spędzać czas na stokach narciarskich. W Polsce nie możemy narzekać na brak zróżnicowanych pod względem trudności stoków narciarskich, odpowiednich dla wszystkich narciarzy, również tych początkujących. Gdzie jechać na narty?

Polacy najchętniej jeżdżą w góry w Beskidy, Karkonosze oraz na Podhale. Szczególnie w Tatrach nie brak narciarzy i snowboardzistów. Zimowa aura, doskonała infrastruktura dla narciarzy oraz liczne atrakcje towarzyszące sprawiają, że Zakopane jest oblegane przez turystów. A co z osobami, które nie przepadają za tłumami i szukają mniej zatłoczonych miast?

Bukowina dla wymagających!

Bukowina Tatrzańska bez wątpienia jest miejscem, gdzie znaleźć można piękne krajobrazy, doskonałe jedzenie oraz wygodne miejsca noclegowe. W Bukowinie nie brak doskonale przygotowanych stoków narciarskich, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przy stokach funkcjonują liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, serwisy oraz punkty gastronomiczne, gdzie możemy zregenerować siły. Znalezienie wygodnego pokoju dla siebie i bliskich w Bukowinie także nie będzie problemem. Sprawdź nasza ofertę – tani pensjonat Bukowina Tatrzańska!