Zamawianie kalendarzy reklamowych na potrzeby działu promocji.

Koniec roku to dobra okazja na zakup kalendarzy reklamowych. W ten sposób będzie można przekazać kontrahentom i potencjalnym klientom użyteczny gadżet reklamowy z logotypem firmy oraz danymi kontaktowymi.

Przygotowanie projektu materiałów reklamowych dla drukarni

Obliczając ilość wydrukowanego nakładu kalendarzy ściennych, warto przewidzieć wszystkie kanały dystrybucji. Zamawiając kalendarze trójdzielne cena, pozwala na zlecenie dużej partii produktu. Od skali promocji i segmentów potencjalnych odbiorców zależy wygląd i forma grafiki reklamowej. Można wykonać kilka serii różnych form graficznych, aby łatwiej dopasować kalendarz, do oczekiwać obdarowanych kontrahentów. Opisując w katalogach kalendarz trójdzielny producent, wyznacza pole do zadrukowania oraz parametry przygotowanych grafik. Pole reklamowe może być użyte do umoszczenia zdjęcia i tekstu informacyjnego lub bardziej skomplikowanej formy z pomocą programów do tworzenia grafiki komputerowej. Przy wykonaniu wyceny wyliczany jest przykładowy kalendarz trójdzielny cena, którego będzie obejmowała standardowy nadruk. Jeżeli oczekujemy ekskluzywnego wykonania, to projekty wyceniane są indywidualnie.

Budowa kalendarza trójdzielnego przeznaczonego na promocję

Bazą do budowy kalendarza jest tekturowy karton, który dzielony jest na trzy pola. Jedno z pól można modyfikować. To miejsce na reklamę lub nadruki graficzne o dowolnym wyglądzie. Dwa dolne pola są uniwersalne i zawierają karki z kolejnymi miesiącami. Dzięki temu produkując kalendarz trójdzielny cena, nie zmienia się, ponieważ jest to masowa produkcja. Sam układ zapisu miesiąca można modyfikować tak, aby był odpowiedni do formy zapisu daty w różnych państwach oraz z nazwami miesięcy w różnych językach. Kalendarz trójdzielny producent może również wzbogacić o wypis imion solenizantów oraz nazwy świat przypadających na konkretne dni.

Zalety kalendarzy promocyjnych

Coraz więcej firm zamawia różne kalendarze trójdzielne cena, których pozwala na wykonanie kilku serii graficznych. To doskonałe narzędzie do umieszczania logo firmowego i prezentowania go w widocznym miejscu przez cały rok. W ten sposób również można pozyskiwać potencjalnych klientów bez dodatkowych wydatków.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.ateko.pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-trojdzielne/