Wypoczynek nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem to doskonała forma spędzania wolnego czasu. W Polsce istnieje wiele naturalnych i sztucznych zbiorników tego typu – warto wybrać ten znajdujący się najbliżej miejsca naszego zamieszkania. W przypadku mieszkańców Warszawy bez wątpienia będzie to Zalew Zegrzyński.

Aktywnie nad wodą!

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą korzystać z wielu możliwości aktywnego wypoczynku w tym miejscu. Przede wszystkim zadowoleni będą rowerzyści i spacerowicze: wokół zalewu znajduje się wiele ścieżek rowerowych i edukacyjnych, prowadzących przez lasy i uroczyska. Podczas spacerów można podziwiać praktycznie dziewiczą przyrodę tego rejonu. Również żeglarze nie będą zawiedzeni. Dookoła Zegrza działa wiele przystani oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Na terenie zalewu można żeglować, pływać rowerkiem wodnym, kajakiem, skorzystać ze szkółki wakeboardu i innych atrakcji. Nad wodą w trakcie sezonu znaleźć można też wiele punktów gastronomicznych.

Osoby spragnione dłuższego odpoczynku powinny wybrać hotel nad Zalewem Zegrzyńskim. Doskonałą ofertą odznacza się Lawenda Park Hotel, kierujący swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.