Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie

Liczba kursów i szkoleń, którego każdego dnia odbywają się w Warszawie jest olbrzymia. Równie duże jest zapotrzebowanie na sale szkoleniowe w Warszawie. Z bardzo ciekawą ofertą wyszedł Automobilklub Polski. 
Automobilklub Polski mieści się w Warszawie przy ulicy Powstańców Śląskich. W swoich obiektach ma do wynajęcia 7 klimatyzowanych sal, których wystrój może zostać dostosowany do indywidualnych wymagań danego klienta. Sale mają powierzchnię od 20 do 325 metrów kwadratowych. Można w nich organizować eventy nawet dla ponad 200 osób. W największej sali w bardzo dobrych warunkach zmieści się nawet 250 osób. Konferencje, szkolenia, kursy można w wynajętych od Automobilklubu salach zorganizować nawet w weekendy. Sale są dostępne przez cały rok. Atuty sal to między innymi dogodny dojazd tramwajem lub autobusem. Jazda z centrum Warszawy zajmuje tylko 15 minut. Można oczywiście dojechać do siedziby Automobilklubu również własnym autem. Do dyspozycji uczestników kursu jest duży i bezpłatny parking.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Jeśli szukacie sali szkoleniowej w Warszawie to polecam ofertę Automobilklubu Polski www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.