Wykorzystaj ostatnie podrygi lata!

Październik powoli chyli się ku końcowi, a wraz z nim – piękna pogoda. Może warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu? Zanim codziennością staną się długie wieczory spędzane na kanapie pod kocem, wyrwij się z najbliższymi za miasto i zażyj trochę sportu!  Jak aktywnie spędzić czas z całą rodziną? Sprawdź naszą propozycję!

 

Frajda dla małych i dużych

Nic tak nie odpręża i nie nastraja pozytywnie jak dawka ruchu. Doskonałym pomysłem na spędzenie wolnej soboty jest wypad za miasto do parku linowego. Aby odpocząć wśród kojącej zieleni nie musisz wyjeżdżać w góry czy odległe zakątki. Jednym z najbardziej atrakcyjnych parków w Polsce niewątpliwie jest ten zlokalizowany w Jachrance nieopodal Warszawy.

Na gości parku czekają liczne trasy utworzone wśród drzew. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka – przygotowane ścieżki są dostosowane do możliwości najmłodszych użytkowników. Rodziców i nastolatków z pewnością zainteresują bardziej skomplikowane i wymagające wysokiej sprawności fizycznej trasy o podwyższonym stopniu trudności. Tak zwana „trasa trudna” (składająca się między innymi z 62-metrowej tyrolki) podniesie poziom adrenaliny nawet zaprawionym w boju wspinaczom!

 

Dodatkowe atrakcje

Ekscytująca przygoda w parku linowym to dopiero początek świetnej zabawy! Park linowy zlokalizowany jest w urokliwej okolicy, tuż nad Jeziorem Zegrzyńskim. Na miłośników sportów wodnych czeka tam ogrom atrakcji: rowerki wodne, łódki czy kajaki. Jeśli zdecydowanie wolisz spędzać czas na stałym lądzie, z pewnością zainteresują Cię liczne ścieżki rowerowe i wypożyczalnia sprzętu. Więcej informacji na temat oferty parku linowego znajdziesz na stronie parklinowyjachranka.pl.