Wózek, który zmienia się razem z Twoim dzieckiem!

Przyjście na świat dziecka to olbrzymia zmiana w życiu dwojga ludzi. Chcąc zapewnić maluchowi jak najlepszy start przede wszystkim warto pomyśleć o wózku, który będzie nam towarzyszył podczas wspólnych spacerów. Szukając idealnego modelu zazwyczaj myślimy o bezpieczeństwie i estetyce. Nie mniej ważna jest funkcjonalność – dlatego warto zainteresować się wózkami 3w1.

Nowoczesny wózek o trwałej konstrukcji

Wózki spacerowe 3w1 to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają funkcjonalnego produktu w rozsądnej cenie. Nowoczesne wózki spacerowe odznaczają się dużą lekkością oraz zwrotnością. Aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i trwała, co znacząco przekłada się na prowadzenie wózka, szczególnie po trudnym terenie. Możliwość złożenia spacerówki i włożenia jej do bagażnika samochodu pozwoli na wspólne spacery z dzieckiem również poza miastem.

Z jakich elementów składa się spacerówka 3w1? Przede wszystkim jest to gondola, którą wykorzystujemy podczas pierwszych miesięcy życia dziecka. W gondoli maluch może wygodnie spać i obserwować świat. Gondolę stosujemy zamiennie z nosidłem, które wyposażono w pasy bezpieczeństwa. Kiedy dziecko podrośnie i zacznie samodzielnie siadać gondolę zamieniamy na siedzisko.

Koła i system amortyzacji

Szukając odpowiedniego wózka dla swojego dziecka zwracajmy uwagę na rodzaj kół w wybranych modelach oraz rodzaj amortyzacji. Nowoczesne wózki na stronie espiro.pl posiadają koła pompowane lub piankowe – te ostatnie dedykowane są na trudny, szutrowy teren. Wózek z takimi kółkami z pewnością pozwoli na odkrywanie nowych miejsc, z dala od znanych nam ścieżek. Istotne jest również to, aby zawieszenie wózka było odpowiednio amortyzowane – znacząco wpłynie to na komfort prowadzenia wózka i wygodę dziecka.