Wiosna w Bukowinie

Wiosenny weekend w górach to idealna okazja do podładowania wewnętrznych akumulatorów oraz sprawienie sobie możliwości odpoczynku. Wybierając wypoczynek w polskich górach możemy mieć pewność, że skorzystamy z licznych form aktywności oraz czystego, górskiego powietrza. Którą destynację wybrać? Idealna okaże się Bukowina Tatrzańska na Podhalu.

Jak zaplanować weekend na Podhalu?

Pierwszym krokiem jest oczywiście zarezerwowanie noclegu oraz przejazd. W Bukowinie znajdziemy wiele interesujących miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach. Chcąc dostać się do Bukowiny możemy wybrać jazdę pociągiem, autokarem lub własnym samochodem. Ostatnia możliwość stwarza szansę na dużą samodzielność i szansę na zwiedzanie okolicy, np. jednodniowy wypad do Zakopanego. Bukowina jest bardziej kameralna niż zimowa stolica Polski – miejsce to jest idealne dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Jak spędzić czas w Bukowinie?
W okresie zimy Bukowina jest rajem dla narciarzy oraz snowboardzistów. Wiosną turyści cenią długie spacery po ciągnących się poza miastem ścieżkach pieszych. Są one doskonale oznakowane, przez co nawet osoby niewprawione w wędrówkach mogą czuć się bezpiecznie. Poza spacerami turyści powinni skorzystać z ofert licznych restauracji i karczm. Jeśli szukasz fajnego noclegu w Bukowinie sprawdź naszą ofertę – willa Bukowina.