Wąż przemysłowy do prac na budowie

Nowoczesnej budowy nie można sobie po prostu wyobrazić bez szybkiego transportu betonu do miejsca aplikacji. Metoda ręczna pochłania zbyt wiele czasu. Szybciej, lepiej i bezpieczniej betonowanie wykonają pompobetonowozy. Wykorzystanie pomp do betonu typu Putzmeister, Schwing czy Stetter umożliwia efektywną pracę. Wpływa zdecydowanie na tempo realizacji przedsięwzięcia budowlanego.

Specjalistyczny wąż do przesyłu betonu

Elementarną częścią pompy jest wąż do pomp betonu. Gdzie znaleźć najlepszy? Interesującą ofertę przedstawia firma Fluiconnecto. Proponują oni różnorodne węże przemysłowe, dostosowane do pracy w konkretnych warunkach, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Znajdziemy tutaj także doskonałe węże do smarów i betonu. W tym – rewelacyjny produkt, czyli wąż Fluiconnecto Concrete Pump.

Wąż Concrete Pump

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten produkt? Wąż Concrete Pump polecany przez Fluiconnecto cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Jest odporny na ścieranie, co wydłuża znacznie pracę przewodów. Operator może nim swobodniej manewrować, gdyż wąż ten odznacza się lekkością.

Ponadto wąż Concrete Pump cechuje:

  • pełna zgodność z normą EN 12001:2003,
  • współczynnik bezpieczeństwa 1,75:1,
  • końcówki zakuwane na zakuwarce przemysłowej o sile nacisku 480T,
  • końcówki Victaulic dedykowane do przesyłu betonu, stal ocynkowana,
  • przewody do betonu produkowane w standardowych odcinkach 3, 4, 6, 10, 15 metrów lub innych na życzenie.

Warstwa wewnętrzna węża została wykonana z gumy NR/SBR/BR antystatycznej i odpornej na ścieranie. Warstwa zewnętrzna natomiast z gumy SBR antystatycznej. Wąż jest przeznaczony do pracy w zakresie temperatur -35 °C/ +80 °C. Jego współczynnik bezpieczeństwa wynosi 2:1. Ciśnienie pracy to 85 bar.

Website: