Wakacje w Albanii

Albania to jeden z krajów, który naprawdę warto odwiedzić. Nie jest to jednak miejsce bardzo znane i wciąż rzadko wybiera się je jako cel wakacyjnych wyjazdów. Dlaczego warto wyjechać właśnie tam?

Tania Albania

Albania jest krajem, do którego powinniśmy się udać szczególnie wtedy, jeśli nie chcemy wydawać na wakacje fortuny, ale mimo wszystko marzymy, aby doświadczyć choć odrobinę egzotyki. Nasz wyjazd będzie jeszcze tańszy, jeśli zdecydujemy się na wakacje autokarem. Dojazd z Polski do Albanii nie jest może krótki, ale po drodze można zobaczyć wiele fantastycznych atrakcji w krajach bałkańskich, przez które będziemy przejeżdżać. Warta odwiedzenia jest chociażby Chorwacja, ale też mniej znana Bośnia.

Brak tłoku

Wakacje w Albanii to wciąż mało popularna rozrywka. Dzięki temu nie doświadczymy tam tłoku turystów i będziemy mogli naprawdę oderwać się od codziennych spraw. Mało rozbudowany rynek turystyczny powoduje także, że w Albanii będziemy mogli spotkać się z lokalną kulturą, niezniszczoną jeszcze przez masowe biura podróży.

Albania autokarem

Chcąc znaleźć dobrze zorganizowaną wycieczkę do Albanii, warto gruntownie przeszukać strony internetowe. Warto zwrócić szczególną uwagę na komfort autokaru, gdyż to właśnie w nim spędzimy wiele godzin.