Uroda komody

Komoda to mebel szczególny, bo właściwie służy przechowywaniu rzeczy, ale głównie pełni funkcję dekoracyjną. Często staje się najważniejszym elementem aranżacyjnym salonu, sypialni, przedpokoju. Komoda od wieków była takim właśnie ozdobnym meblem, który wykorzystywano także do tworzenia eleganckich ekspozycji, ustawiając na niej piękne bukiety czy pamiątkowe zdjęcia w ramkach.

Niegasnące piękno komody

Piękna, stylowa, elegancka, minimalistyczna – bez względu na styl, komoda stanie się dominantą wnętrza lub jego wybitnym akcentem. Wspaniale dopełni kompozycję jadalni, którą tworzą stoły do pokoju, meble tapicerowane, meblościanki, stoliki rtv. Komoda często okazuje się tym brakującym ogniwem całej aranżacji, która nagle staje się kompletna i olśniewająca, kiedy w pomieszczeniu ustawimy odpowiedni mebel. Piękne przedmioty wprowadzają do przestrzeni niezwykły urok i pożądany klimat.

Komoda jak z książęcego pałacu

Piękny mebel, utrzymany w stylistyce retro, czyli komoda Aramis od Forte. Wspaniała rzecz do równie wspaniałego salonu czy gabinetu. Pomieści wszelkie drobiazgi i większe przedmioty. Ale przede wszystkim wprowadzi do wnętrza walor luksusu w dawnym stylu. Dystyngowane wzornictwo połączono z ozdobnymi zawiasami, uchwytami, wyraziście frezowanymi wieńcami i cokołami.

Komoda jak z przyszłości

Mebel, który dopełni charakter każdego pomieszczenia – komoda Clever od Bog-Fran Meble. Składa się z części dwudrzwiowej, oraz dwóch szuflad. Delikatne frezowanie w połączeniu z metalowymi uchwytami tworzy subtelny efekt. Do tego szklany blat o grubości 10 mm sprawia, że komoda wygląda nad zwyczaj widowiskowo. Drzwiczki szafki otwierane za pomocą mechanizmu push to open to praktyczne uzupełnienie tego pięknego mebla.