Spotkanie z urzędem skarbowym, czyli rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce

Emigracja w naszym kraju za zarobkiem jest nadal na bardzo wysokim poziomie. Ludzie nadal szukają swojej szansy w Anglii, czy też w innych krajach. Jednak w ostatnich czasach bardzo dużą popularnością cieszą się Niemcy, które znajdują się bardzo blisko naszego kraju. Wyjeżdżając tam do pracy nie możemy zapomnieć o tym, żeby przeprowadzić rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce.

(więcej…)

Read more

Jak poprawnie wykonać rozliczenie dochodów z Niemiec?

Z roku na rok nadal wzrasta liczba osób, które szukają pracy za granicą. Tym razem jednak nie udają się oni do dalekiej Anglii. Ich krajem przeznaczenia są nam bardzo bliskie Niemcy. Dzieje się tak przez to, że praca za Odrą jest i to z godziwymi zarobkami. Aby móc jednak w pełni legalnie zarabiać, to trzeba pamiętać o tym, że u nas w Polsce trzeba wykonać rozliczenie dochodów z Niemiec.

(więcej…)

Read more

Ulga podatkowa dla Ciebie i Twoich dzieci

Wszyscy rodzice legalnie pracujący za zachodnią granicą, mogą liczyć na specjalne ulgi podatkowe, które mają pokryć koszty wychowania dzieci. Warto dokładnie poznać prawa, jakie przysługują Ci w zamian za uczciwą pracę, gdyż dodatkowe świadczenia mogą znacząco podreperować domowy budżet. Jakie ulgi podatkowe przysługują rodzicom pracującym w Niemczech? Sprawdź! (więcej…)

Read more
venndo.pl pergola tarasowa metalowa Krzesła na taras