Oferta bambooko

Bambooko to bardzo ciekawa firma. Wchodząc na jej stronę internetową nie wiemy czego spodziewać się. Jednak warto ją odwiedzić, by bardzo miło się zaskoczyć. Firma oferuje produkty wykonane głównie z drewna, przeznaczone zazwyczaj dla najmłodszych. Mają one przyjemny design, który sprawdzi się w każdym dziecinnym pokoju.  (więcej…)

Read more

Gry planszowe – zawsze modne?

Rozwój technik komputerowych i coraz szerszy dostęp do urządzeń elektronicznych sprawił, że na jakiś czas gry planszowe zostały porzucone Jednak nie wszyscy poddali się obowiązującym trendom- dzięki niezwyciężonym fanom gier planszowych, po latach mógł nastąpić ich renesans – zauważają eksperci z www.KrólestwaDzieci.pl (więcej…)

Read more

Zalety eko zabawek – jest ich więcej niż myślisz

Zabawki ekologiczne to obecnie jedne z najpopularniejszych produktów kupowanych dla dzieci. Szczególnie w Polsce moda na nie jest widoczna: produkują je rodzime marki, przez co dodatkowo możemy wspierać lokalne firmy. Zabawki ekologiczne kupimy w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, na licznych kiermaszach. Co warto o nich wiedzieć?
(więcej…)

Read more