Kameralne przyjęcie weselne z dala od zgiełku miasta

W poszukiwaniu idealnego miejsce na nasze przyjęcie weselne zazwyczaj oglądamy ok 10-15 sal zanim zdecydujemy się na jedną z nich. Istotnymi czynnikami, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru, są dostępne terminy oraz oczywiście cena. Czy możliwe jest znalezienie miejsca eleganckiego, a jednocześnie takiego, które nie zrujnuje naszej kieszeni? Tak! (więcej…)

Read more

Jak zorganizować niewielkie wesele?

Zdaniem wielu młodych ludzi wielkie wesela trwające dwa dni to zdecydowanie przeżytek. Zdecydowanie bardziej są skłonni zdecydować się na niewielkie przyjęcie, będące po prostu uroczystym obiadem dla osób najbliższych. Organizacja takiego niewielkiego przyjęcia z pewnością zajmie także znacznie mniej czasu. Jak przygotować się do takiego wydarzenia? Oto kilka wskazówek, jak szybko i skutecznie zaplanować taką uroczystość! (więcej…)

Read more

Przygotowanie weselnych stołów

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie – bez względu na to, czy jest to skromna uroczystość czy wystawne wesele konieczne jest ustalenie menu, wystroju sali, muzyki. Młode pary rezerwują sale weselne najczęściej na ok. pół roku przed planowanym wydarzeniem. W czasie poprzedzającym dzień wesela często spotykają się z właścicielami sali, aby ustalić detale.
(więcej…)

Read more
http://bistrozakatek.pl http://www.cplusplus.com/user/profile.cgi recenzja stomatologia estetyczna Kraków apartamenty w Szczawnicy