Prysznic czy wanna?

Zwolenników wanny jest równie dużo, co fanów szybkiego mycia pod prysznicem. Często tym od wanien zarzucane jest, że kąpiel zużywa za dużo wody i jest to jawne marnotrawstwo. Po przeczytaniu jednak tematycznych artykułów można się dowiedzieć, że długi prysznic zużywa tyle samo lub nawet więcej wody. Co więc wybrać?
(więcej…)

Read more

Najlepsza wanna

Jeszcze do niedawna klienci najchętniej kupowali wanny narożne: asymetryczne oraz równoboczne. Obecnie sytuacja zmienia się na korzyść wanien prostokątnych. Jakie zalety posiadają modele o klasycznym kształcie?

(więcej…)

Read more

Rodzaje wanien i różnice między nimi

Wybór wanny do łazienki wydaje się zadaniem dość błahym, jednak nie należy go ze względu na to lekceważyć. Nie liczy się tu bowiem tylko funkcjonalność, ale również wygląd – od wyglądu samej wanny w dużej mierze zależy to, jak będzie prezentowała się cała łazienka. Jakie są więc rodzaje wanien i ich cechy charakterystyczne? (więcej…)

Read more

Wanna prostokątna – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wanna to niewątpliwie bardzo waży element wystroju łazienki. Na rynku dostępnych jest jej mnóstwo rodzajów i kształtów. Jednym z nich jest prosta i zarazem funkcjonalna wanna prostokątna. Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? (więcej…)

Read more

Z jakiego materiału wanna prostokątna?

Wybierając nową wannę prostokątną do swojej łazienki, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na jej rozmiar, ale przede wszystkim na materiał, z którego jest wykonana. Wysokiej jakości wanny będą nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania, dlatego też warto rozglądać się za modelami od rzetelnych i godnych polecenia producentów (więcej…)

Read more

Akrylowe wanny asymetryczne

W dzisiejszych czasach profilowane wanny asymetryczne produkowane są przede wszystkim z akrylu, który jest zdecydowanie łatwiejszym do kształtowania materiałem niż stal. Akryl to bardzo ciepłe i co najważniejsze miłe w dotyku tworzywo, dlatego też tak wiele osób wybiera właśnie wanny wykonane w 100% z tego magicznego materiału. Dużym plusem są również właściwości termoizolacyjne oraz antypoślizgowe, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa. Warto wspomnieć również i o tym, że akrylowe wanny są bardzo wytrzymałe. W dzisiejszych czasach bardzo wielu producentów oferuje aż 15 letnią gwarancję na niezmienność barwy akrylu.

(więcej…)

Read more

Dlaczego warto kupować wanny asymetryczne?

Atrakcyjnie urządzona łazienka to marzenie praktycznie każdego z nas. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jednak to właśnie w tym pomieszczeniu codziennie spędzamy bardzo dużo czasu. Z tego powodu warto zadbać o to, aby wyglądało atrakcyjnie. Dzięki temu będziemy się dobrze czuli w tym miejscu, jak również będziemy mogli się dobrze zrelaksować. Zatem w jaki sposób stworzyć atrakcyjną łazienkę?

(więcej…)

Read more