Suknie ślubne – trendy na przyszły rok

Zanim wypowiesz przed ołtarzem sakramentalne TAK, czeka Cię jedna z najprzyjemniejszych części ślubnych przygotowań – wybór sukni ślubnej. Tegoroczny sezon ślubny jest już zakończony, co zwiastuje pojawienie się w sklepach nowych kolekcji. Jakie nowości przygotowali dla przyszłych żon światowi projektanci? Sprawdź najgorętsze trendy na rok 2019! (więcej…)

Read more

Wybór sukni ślubnej – porady

Suknie ślubne to temat rzeka. Mnóstwo pań ma ogromny problem z podjęciem decyzji w tej sprawie. Wątpliwości jest zwykle sporo, zwłaszcza że również możliwości wyboru jest dziś tak wiele. O czym warto pamiętać? Jakich błędów unikać? Czym różnią się suknie ślubne na miarę od tych z butiku czy salonu?
(więcej…)

Read more

Gdzie znaleźć modną i tanią suknię ślubną?

Ceny sukien ślubnych niejednokrotnie przyprawiają o zawrót głowy, zwłaszcza, że jest to kreacja tylko na jeden wieczór. Kupując suknię ślubną w salonie trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 2000-8000 zł, natomiast jeśli chcemy skorzystać z usług projektanta kwota ta wzrasta do około 10 000 zł. Biorąc pod uwagę inne finansowe zobowiązania związane z organizacją wesela oraz fakt, że suknia przyda nam się tylko jeden raz w życiu, warto zastanowić się nad tańszym modelem. Podpowiadamy gdzie znaleźć tanie suknie ślubne. (więcej…)

Read more

Kolory i kroje sukien ślubnych

Wybór właściwej sukni ślubnej nie należy do zadań prostych, ale za to należy do tych niezwykle przyjemnych. Przygotowania do Wielkiego Dnia należy bowiem celebrować, by mogły zostać w pamięci jak najdłużej. (więcej…)

Read more