Nowoczesny taras – urządź go zgodnie z potrzebami!

Własny taras to przestrzeń, którą możemy wykorzystywać na wiele sposobów: to przestrzeń odpowiednia do podawania posiłków, miejsce do wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, ale też przestrzeń, gdzie bez trudu zorganizujemy spotkanie w gronie znajomych. Jak sprawić, aby nasz taras stał się ulubionym miejscem wypoczynkowym w okresie lata? Oto kilka wskazówek! (więcej…)

Read more

Możliwości, jakie daje nam przydomowy ogród

Ogrody to przestrzeń, która budzi coraz więcej zainteresowania, zarówno architektów, jak i dekoratorów wnętrz. W pismach wnętrzarskich wiele miejsca poświęca się tematom funkcjonalnego urządzania ogrodu, aby stał się on miejscem idealnym do odpoczynku i rekreacji. Faktem jest, że my sami pragniemy otaczać się zielenią i pięknem. Stworzenie z ogrodu oazy relaksu jest dzisiaj prostsze niż sądzimy! (więcej…)

Read more

Korzystaj z wolnych chwil na tarasie!

Jak w najprostszy sposób odpocząć od codziennych trosk? Czy musimy koniecznie wyjeżdżać za miasto? Okazuje się, że relaks i wypoczynek są na wyciągnięcie ręki – o ile tylko posiadamy ogród lub taras. Dzisiaj zaaranżowanie takiej przestrzeni to nic trudnego – pomogą nam w tym liczny producenci mebli ogrodowych. W jaki sposób zaaranżować taras, aby spełniał nasze oczekiwania i stał się oazą spokoju? (więcej…)

Read more