Zakup mebli online

Krążenie między kolejnymi sofami i stolikami nocnymi jest dla Ciebie męczarnią? Masz już dość remontu i poszukiwań nowych mebli? Postaw na swoją wygodę i zaoszczędź czas, robiąc zakupy przez internet.

(więcej…)

Read more

Technorattanowe zestawy, czyli pomysłowe urządzanie przestrzeni ogrodu

Na czym polega nowoczesne podejście do życia? Między innymi na maksymalnym wykorzystaniu możliwości, które daje nam świat technologii i udoskonaleniu dzięki nim codziennej egzystencji. Widać to nie tylko w wielkich projektach, ale też w większych lub mniejszych projektach naszych ogrodów czy balkonów, na których coraz częściej zobaczymy nowoczesne meble z technorattanu. Z czego bierze się popularność tych mebli? (więcej…)

Read more

Jak wyrazić siebie poprzez aranżacje wnętrzarskie

Wciąż szukamy kolejnych sposobów na wyrażenie siebie, decydując się na egzotyczne podróże, na uprawianie oryginalnych pasji, nawet na określone stylizacje modowe. Tymczasem wyrazić siebie można także poprzez autorskie aranżacje wnętrzarskie. Zamiast angażować dekoratora wnętrz, lepiej samodzielnie zaaranżować własne cztery kąty, które dobitnie powiedzą, kim jesteśmy i co nam w duszy gra. Do dzieła! (więcej…)

Read more

Dom gotowy na gości

Niektóre osoby tworzą dom po to, żeby tętnił on życiem. Pierwszą rzeczą, o jakiej myślą urządzając wnętrza, jest właśnie ten efekt gościnności i przytulności, który sprawia, że wszyscy czują się u nich naprawdę jak u siebie. Dom otwarty na ludzi. Przestrzeń spotkań. Miejsce integracji z rodziną i z przyjaciółmi. Ekstrawertyczne marzenie do spełnienia. Wystarczy pomyśleć o kilku pomysłowych meblach i rozwiązaniach, żeby takie miejsce powstało. (więcej…)

Read more

Domowe biuro – jak je zaprojektować?

Coraz więcej pracy przynosimy ze sobą do domu – najczęściej wynika to z nadmiaru obowiązków służbowych i innymi obowiązkami. Jeśli sytuacja powtarza się często warto zastanowić się nad stworzeniem dla siebie miejsca do pracy, w którym przechowywać będziemy niezbędne przybory, dokumenty. Takie miejsce może stać się nawet ozdobą mieszkania – wystarczy odrobina wyobraźni! (więcej…)

Read more

Urządzanie mieszkania – funkcjonalne i eleganckie meble

Podczas remontowania mieszkania czy też zmiany designu wnętrza nierzadko stajemy przed trudnym wyborem kupna nowych mebli. Producenci nie ułatwiają wyboru – szeroka oferta licznych mebli do sypialni, pokoju dziennego czy kuchni sprawia, że długie godziny spędzamy w salonach meblowych. Jak ułatwić sobie ten wybór?

(więcej…)

Read more