Dom gotowy na gości

Niektóre osoby tworzą dom po to, żeby tętnił on życiem. Pierwszą rzeczą, o jakiej myślą urządzając wnętrza, jest właśnie ten efekt gościnności i przytulności, który sprawia, że wszyscy czują się u nich naprawdę jak u siebie. Dom otwarty na ludzi. Przestrzeń spotkań. Miejsce integracji z rodziną i z przyjaciółmi. Ekstrawertyczne marzenie do spełnienia. Wystarczy pomyśleć o kilku pomysłowych meblach i rozwiązaniach, żeby takie miejsce powstało. (więcej…)

Read more

Domowe biuro – jak je zaprojektować?

Coraz więcej pracy przynosimy ze sobą do domu – najczęściej wynika to z nadmiaru obowiązków służbowych i innymi obowiązkami. Jeśli sytuacja powtarza się często warto zastanowić się nad stworzeniem dla siebie miejsca do pracy, w którym przechowywać będziemy niezbędne przybory, dokumenty. Takie miejsce może stać się nawet ozdobą mieszkania – wystarczy odrobina wyobraźni! (więcej…)

Read more

Urządzanie mieszkania – funkcjonalne i eleganckie meble

Podczas remontowania mieszkania czy też zmiany designu wnętrza nierzadko stajemy przed trudnym wyborem kupna nowych mebli. Producenci nie ułatwiają wyboru – szeroka oferta licznych mebli do sypialni, pokoju dziennego czy kuchni sprawia, że długie godziny spędzamy w salonach meblowych. Jak ułatwić sobie ten wybór?

(więcej…)

Read more