Jak wyrazić siebie poprzez aranżacje wnętrzarskie

Wciąż szukamy kolejnych sposobów na wyrażenie siebie, decydując się na egzotyczne podróże, na uprawianie oryginalnych pasji, nawet na określone stylizacje modowe. Tymczasem wyrazić siebie można także poprzez autorskie aranżacje wnętrzarskie. Zamiast angażować dekoratora wnętrz, lepiej samodzielnie zaaranżować własne cztery kąty, które dobitnie powiedzą, kim jesteśmy i co nam w duszy gra. Do dzieła! (więcej…)

Read more

Jasne i przestronne wnętrza w mieszkaniach blokowych

Niewielkie mieszkania blokowe są jedynymi z najczęściej proponowanych przez deweloperów, szczególnie w dużych miastach. Nabywcy takich mieszkań chcą mieszkać blisko w centrum, bez względu na metraż mieszkania, nie przeszkadza im ciasnota. Jak zaaranżować takie mieszkania, aby były one przytulne i jednocześnie funkcjonalne? Możliwości jest wiele – przedstawiają je przede wszystkim magazyny wnętrzarskie. Którymi propozycjami warto się zainspirować? (więcej…)

Read more

Drewno i zieleń, czyli natura dla wnętrza

Czasami wystarczy wybrać się na spacer do lasu albo na chwilę uciec do własnego ogrodu, żeby  odkryć czyste piękno natury. Takie inspirujące i czarujące, które mniej lub bardziej świadomie przenosimy do wnętrz. Jednym z połączeń, które w przyrodzie występuje bezgranicznie, to drewno i zieleń. To zestawienie okazuje się bardzo atrakcyjne także w odniesieniu do nowoczesnych stylizacji wnętrzarskich. Przechowuje w sobie moc i krystaliczną elegancję natury. (więcej…)

Read more