Zainwestuj w meble z drewna i ciesz się ich pięknem przez długie lata

Drewniane meble były do niedawna kwintesencją luksusu i kojarzyły się głównie z klasycznym wzornictwem. Dzisiaj, kiedy szukamy nietuzinkowych rozwiązań do naszych mieszkań i domów, drewniane meble na nowo zyskują na popularności. Jakie propozycje mają dla nas topowi producenci? Czy meble z drewna to dobra inwestycja? Gdzie szukać inspiracji na sypialnię wypełnioną meblami drewnianymi? (więcej…)

Read more

Szukasz mebli drewnianych? Sprawdź najlepszych producentów!

Meble drewniane wracają do mody w wielkim stylu – najlepsi producenci i designerzy pokazują nam modele łóżek i innych mebli do sypialni wykonanych z drewna sosnowego, dębowego czy bukowego. Czy takie meble sprawdzą się w naszych sypialniach? Czy litego drewno jako tworzywo okaże się strzałem w dziesiątkę i przez długie lata będzie cieszyć nasze oczy? (więcej…)

Read more

Nowoczesne trendy w sypialni

Sypialnia to w każdym mieszkaniu wyjątkowe pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy dysponujesz rozległą przestrzenią czy tylko niewielkim pokoikiem, warto starannie urządzić tę strefę. Jakie rozwiązania proponują w tym sezonie najlepsi designerzy? Jakie elementy pozwolą poczuć Ci się w sypialni naprawdę wyjątkowo? Sprawdź! (więcej…)

Read more

Kupujemy łóżko w sklepie internetowym – co musimy wiedzieć?

Zakup łóżka powinien być przemyślany – mebel ten wpływa nie tylko na poziom naszego wypoczęcia, ale i bezpośrednio na zdrowie naszego ciała. Jakie modele są obecnie najmodniejsze? Czy warto zapłacić więcej za gwarancję wysokiej jakości? Czy zakup w sklepie internetowym to dobry pomysł? (więcej…)

Read more

Wyposażamy mieszkanie… nie wychodząc z domu

Wyposażanie mieszkania to proces długotrwały, który wymaga nie tylko czasu, ale i wielkich pokładów cierpliwości. Obecnie jednak, zamiast biegać po sklepach meblowych i z dodatkami, możemy wygodnie rozsiąść się w ulubionym fotelu i przeglądać dostępne produkty bez wychodzenia z domu. Wszystko za sprawą sklepów internetowych. Czy jest to dobre rozwiązanie? (więcej…)

Read more

Materac dobrany do łóżka

Łóżko to połowa sukcesu, jeśli chodzi o relaksujący i zdrowy sen. Niemniej ważne jest dobranie odpowiedniego materaca dla nas. Wybór jest olbrzymi – w polskich sklepach znajdziemy materaca sprężynowe, piankowe, warstwowe, z pianką termoplastyczną. Jaki model wybrać? (więcej…)

Read more