Subtelna kuchnia w stylu prowansalskim

Subtelne wzory, jasne barwy i sielski klimat to cechy charakterystyczne kuchni rodem z  południowo-wschodniej Francji. Jakie meble i dodatki powinny znaleźć się w kuchni, aby stworzyć w niej klimat eleganckiej Prowansji? Sprawdź! (więcej…)

Read more

Alternatywne metody powiększania biustu

Powiększanie biustu to dla wielu dość kontrowersyjny temat, jednak liczba osób decydujących się na taką formę poprawienia swojego wyglądu nadal rośnie. Istnieją jednak na rynku bezpieczniejsze metody, mało inwazyjne i bez użycia implantów. Zabieg z użyciem preparatu Macrolane jest nowością w świecie medycyny estetycznej, który jest ciekawą alternatywą dla kobiet obawiających się operacji plastycznej. Przyjrzyjmy się, co nowego nam proponują, jeśli chodzi o powiększanie biustu. (więcej…)

Read more

Grzyby w kuchni – gdzie się przydają?

Grzyby mają swoje miejsce w przepisach kulinarnych na terenie całej Polski. Przygotowuje się z ich użyciem nie tylko potrawy świąteczne, ale i całkiem codzienne. Występują także w kuchni śląskiej – blisko Katowic są nawet liczne lasy, gdzie można z powodzeniem wybrać się na grzybobranie. (więcej…)

Read more

Krzesło barowe – postaw na nowoczesność w kuchni!

Wszyscy, którzy lubią eksperymenty i nowinki w aranżacji wnętrz, z pewnością wiedzą, że już od jakiegoś czasu krzesła barowe święcą triumfy w polskich domach i mieszkaniach. Skąd ta nagła popularność zdawałoby się kawiarnianego mebla? Odpowiedź jest prosta – wygoda! (więcej…)

Read more