Profesjonalne usługi księgowe

Praca księgowego polega w dużej mierze na dokonywaniu rozliczeń finansowych, uzupełnianiu zeznań podatkowych oraz prowadzeniu księgo przychodów i rozchodów. Dobry księgowy powinien znać się na prawie podatkowym i skarbowym. Powinien także znać przepisy odnośnie ubezpieczeń społecznych.
(więcej…)

Read more

O czym należy pamiętać zakładając jednoosobową firmę?

Zakładając firmę, często martwimy się o podatki, dodatkowe opłaty i to czy ten odpowiedzialny krok, będzie nam się najzwyczajniej w świecie opłacał. W końcu w życiu nie ma nic pewnego, a nasza działalność, albo sama na siebie zarobi, albo będziemy do niej dopłacali. O czym musi pamiętać młody przedsiębiorca, by nie zjadł go strach?
(więcej…)

Read more

System ERP – korzyści wynikające ze zintegrowanych rozwiązań

Rozwój gospodarczy postęp technologiczny to dwa podstawowe czynniki, które zainicjowały postępującą komputeryzację polskich firm o przedsiębiorstw. Dziś działalność niemal każdego przedsiębiorstwa koordynowana jest przez systemy informatyczne. W gąszczu oferowanych rozwiązań, coraz większą popularność zdobywają systemy ERP. Jakie korzyści wynikają ze stosowania zintegrowanego systemu informatycznego?
(więcej…)

Read more
huśtawka tarasowa aluminium komplety ogrodowe