Niebezpieczna endometrioza

Obecnie coraz więcej osób dba o swoje zdrowie. Nic w tym dziwnego, ponieważ zdrowie mamy jedno i raz utracone, może być bardzo ciężkie do przywrócenia. Niestety w dzisiejszych czasach chorujemy dość często i tym samym wielu lekarzy nawet nie jest w stanie zdiagnozować genezy wielu chorób. Dlatego tak bardzo istotna jest profilaktyka, jednak w wielu przypadkach ona nie wystarcza. Z tego powodu warto dokładnie obserwować swój organizm, aby w razie jakichkolwiek zmian bardzo szybko można było zareagować. (więcej…)

Read more

Popularna endometrioza

Obecnie coraz więcej kobiet choruje na endometriozę. Jest to bardzo poważna choroba, która może prowadzić nawet do niepłodności. Jednak coraz częściej jej zdiagnozowanie nie jest takie łatwe. Zatem czym dokładnie jest endometrioza? W jaki sposób ją zdiagnozować? (więcej…)

Read more

Dieta podczas endometriozy

Obecnie bardzo dużo osób choruje na różnego rodzaju choroby. Bardzo często za taki stan rzeczy odpowiedzialni jesteśmy my sami, ponieważ nie spożywamy odpowiednich posiłków oraz prowadzimy niezdrowy tryb życia. Jednak powinniśmy pamiętać o tym, iż często wiele dolegliwości może powstać niezależnie od naszego trybu życia. Jedną z nich jest endometrioza, na którą w ostatnim czasie zachorowało bardzo wiele kobiet. Zatem czym dokładnie jest ta choroba oraz w jaki sposób możemy ją wyleczyć?

(więcej…)

Read more