Sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski – jak rozliczać?

Szkolenia podatkowe kierowane są do różnego typu przedsiębiorców – także do tych, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Dzięki szkoleniom z zakresu podatków mogą dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo rozliczać dochody osiągane z tytułu prowadzenia sprzedaży na odległość na terenie Polski. (więcej…)

Read more

Ważny producent opakowań

Z pewnością każdy przedsiębiorca, który produkuje większą ilość swoich towarów doskonale wie, jak ważne są opakowania. Często to właśnie klienci najpierw patrzą na opakowanie, a dopiero później interesują się zawartością. Zatem należy pamiętać, iż opakowanie pełni kluczową rolę podczas sprzedaży naszego produktu. (więcej…)

Read more

Pendrive z nadrukiem – reklama

We wrocławskich sklepach z akcesoriami i gadżetami reklamowymi dla firmy znajdziemy wiele różnorodnych rzeczy, które możemy zaopatrzyć nadrukiem logo naszej firmy i rozdawać swoim obecnym lub potencjalnie przyszłym klientom. Czy jednak pendrive z nadrukiem jest dobrym pomysłem? Z jakimi kosztami musimy się liczyć? (więcej…)

Read more

Jak wybrać idealną kasę fiskalną?

Zakup kasy to obowiązek nakładany na przedsiębiorców przez prawo. Wybór takiego urządzenia powinien być przede wszystkim podyktowany rodzajem oraz wielkością działalności – znaczenie ma branża, ale także ilość usług lub produktów oferowanych klientom. (więcej…)

Read more

System ERP – korzyści wynikające ze zintegrowanych rozwiązań

Rozwój gospodarczy postęp technologiczny to dwa podstawowe czynniki, które zainicjowały postępującą komputeryzację polskich firm o przedsiębiorstw. Dziś działalność niemal każdego przedsiębiorstwa koordynowana jest przez systemy informatyczne. W gąszczu oferowanych rozwiązań, coraz większą popularność zdobywają systemy ERP. Jakie korzyści wynikają ze stosowania zintegrowanego systemu informatycznego?
(więcej…)

Read more

Kalendarz na zamówienie – krok po kroku

Posiadanie kalendarza jest modne – przekonują o tym studenci oraz osoby aktywne zawodowo, które nie chcą być zależne wyłącznie od swoim telefonów komórkowych i laptopów. Kalendarz daje możliwość notowania bez względu na warunki czy ilość prądu. Kalendarze można też zamawiać i personalizować! Jak to możliwe?
(więcej…)

Read more