Święta Bożego Narodzenia w nieco innej formie

Święta Bożego Narodzenia powinny kojarzyć nam się przede wszystkim z bliskością rodziny, domowym ogniskiem i wspólnym kolędowaniem. Wszystkie te atrakcje często są jednak przyćmiewane przez gorączkowe przygotowania do świąt, które całkowicie wyczerpują nas z sił. Porządkowanie, gotowanie i świąteczne zakupy sprawiają, że często w Wigilię jesteśmy zniechęceni i zmęczeni, a same święta tracą swój urok. Warto więc pomyśleć o alternatywie!

 

Święta poza domem

Na święta poza domem decyduje się coraz więcej osób, głównie młodych małżeństw. Nie chcą oni uciekać przed tradycją, jednak są świadomi tego, że przygotowania świąteczne wprowadzają wiele zamieszania i nieporozumień. Alternatywny wyjazd np. w góry w okresie świątecznym daje możliwość nie tylko spędzenia czasu z partnerem czy dziećmi, ale także szansę na aktywne spędzenie czasu, np. podczas szusowania po stokach narciarskich czy przechadzkach po górskich szlakach. Jak zorganizować taki wyjazd?

 

Święta w luksusowym hotelu

Najprostszym sposobem na ucieczkę od męczących przygotowań jest wykupienie pobytu w jednym z topowych hoteli. Większość oferuje swoim klientom możliwość spędzenia świąt w klimatycznych miejscach. Windsorhotel.pl to jedno z takich miejsc. W niewygórowanej cenie znajdziemy kilka noclegów, śniadania, uroczystą kolację wigilijną, wspólne śpiewanie kolęd oraz dodatkowe atrakcje: pieczenie kiełbasek w trakcie ogniska, możliwość zorganizowania atrakcji dla dzieci (np. wizyta Mikołaja). Możliwości jest wiele. A wszystko to w eleganckich i dostosowanych do potrzeb gości wnętrzach. Hotelowi goście mogą również korzystać z bogatego pakietu SPA i odnowy biologicznej. Dodatkowym udogodnieniem jest wczesne zameldowanie oraz późne wymeldowanie. To idealny sposób na odpoczynek podczas świąt.