Serwis narciarski w Krakowie – konieczny przystanek

Każdy amator sportów zimowych zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach na stoku to priorytet. A bezpieczeństwo jest wypadkową umiejętności narciarza (i innych użytkowników stoku) oraz profesjonalnego przygotowania sprzętu. O ile umiejętności na stoku zależą od samego narciarza, o tyle odpowiednie przygotowanie sprzętu do sezonu narciarskiego warto powierzyć profesjonalistom. Serwis narciarski to punkt obowiązkowy na mapie przygotowań do szusowania po stoku na nartach. Co oferuje profesjonalny serwis narciarski w Krakowie?

Po co serwisować narty?

Doskonały serwis narciarski cechuje się wyposażeniem w profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanym personelem, który stale doszkala swoje umiejętności, oraz możliwie najkrótszym terminem realizacji. Dobrze, gdy zakres oferowanych usług jest na tyle szeroki, by kompleksowo zadbać o odpowiednią kondycję nart zarówno przed sezonem, jak i po nim. Serwisowanie przed rozpoczęciem jazdy na nartach ma na celu zapewnienie bezpiecznej i łatwej jazdy na stoku. Z kolei serwis posezonowy przedłuża żywotność nart, zapobiegając znaczącej utracie wartości sprzętu. W poszukiwaniu takiego profesjonalizmu usług, oferowanego przez serwis narciarski Kraków zaprasza wszystkich narciarzy w swe progi.

Zakres usług serwisu narciarskiego

Najpopularniejsze usługi, jakie oferuje serwis narciarski w Krakowie to m. in.:

– ostrzenie krawędzi nart (kąt ostrzenia determinowany jest stylem jazdy, z uwzględnieniem podnoszenia czy bocznego zaostrzenia)
– smarowanie nart (techniką na zimno lub na gorąco; smarowanie nart ułatwia naukę jazdy na nartach, zapewniając odpowiedni poślizg; narciarzom bardziej zaawansowanym umożliwia doskonałą zwrotność nart oraz optymalną prędkość jazdy)
– zalewanie ubytków (co jest nieodłącznym elementem serwisowania posezonowego i umożliwia regenerację każdego fragmentu narty; usługa obejmuje oczyszczenie i zalanie ubytków)
– klejenia rozwarstwień nart (rozwarstwienie krawędzi narty to jedna z najczęstszych usterek, która wymaga dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia powierzchni, a następnie ich sklejenia)
– konserwacja wiązań narciarskich (po zakończonym sezonie wiązania wymagają dokładnego oczyszczenia oraz zakonserwowania)
– montaż wiązań narciarskich (z możliwością dopasowania buta i regulacji siły wypięcia)
– formowanie wkładki w bucie narciarskim

Gdy poszukiwany jest oferujący tak szeroki zakres usług profesjonalny serwis narciarski Kraków to doskonała lokalizacja, blisko wielu wyciągów narciarskich. Serwis narciarski w Krakowie oferuje swe usługi zarówno rodowitym mieszkańcom, jak i turystom przejezdnym, zmierzającym na liczne trasy narciarskie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie serwis narciarski kraków – AgaSport