Produkcja i montaż szamb betonowych

Dla osób zainteresowanych zakupem szamba na nieczystości z domu, gospodarstwa rolnego czy firmy z bogatą ofertą wychodzi doświadczony na rynku producent szamb betonowych. Specjalizuje się on w produkcji dobrej jakości zbiorników żelbetonowych na różnorodne odpady płynne.

Podczas budowy nowego domu warto zadbać również o budowę funkcjonalnego oraz w pełni praktycznego szamba. Obecnie na rynku nie brakuje dobrej jakości zbiorników betonowych na gnojowicę, deszczówkę, szambo i wiele innych nieczystości.

Oferowane wyroby produkowane są niezwykle trwałe oraz szczelne, bowiem są one wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Rodzaje szamb betonowych i ich zastosowanie

Obecnie w sprzedaży są szamba betonowe w różnych rozmiarach oraz wersjach. Wśród wielu oferowanych pojemników na nieczystości można wymienić: zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe, trzykomorowe i wiele innych.

Typowe zbiorniki bezodpływowe jednokomorowe składają się z jednej komory. Znajdują one zastosowanie w wielu miejscach, gdzie nie można zastosować rozsączania. Często są one budowane na wielu działkach z małym metrażem lub na podmokłych terenach.

Z kolei celem zastosowania betonowego zbiornika dwukomorowego jest zastosowanie bakterii. Dzięki niemu można stworzyć oczyszczalnię biologiczną. Bakterie rozdrabniają ścieki w pierwszej komorze, dzięki czemu woda w drugiej komorze jest czystsza. Zbiorniki te są idealnym rozwiązaniem dla działek o większym metrażu oraz w miejscach gdzie teren jest bardziej chłonny i istnieje możliwość zastosowania rozsączania.

Szeroka oferta producenta szamb betonowych

Wieloletnie doświadczenie w produkcji betonowych zbiorników sprawia, że producent oferuje wszystkim klientom konstrukcje o doskonałych parametrach. Poszczególne zbiorniki są szczelne, trwałe oraz odporne na wiele niekorzystnych czynników, dzięki czemu mogą służyć niezawodnie przez długie lata.

Oferowane szamba posiadają niezbędne atesty, świadczące o ich wysokiej jakości. Firma oferuje:

  • kompleksową instalację zbiorników, począwszy od produkcji, po dowóz aż po wykop i montaż;
  • wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz potrzebny sprzęt do szybkiego i sprawnego przeprowadzania zleconych prac