Porady księgowe online. Poznaj program do faktur Taxon

Dokumentacja księgowa i nadzór nad nią, może zajmować sporo czasu. Wizyty w biurze rachunkowym i spotkania z księgową, to obowiązkowy punkt do odhaczenia przez każdego przedsiębiorcę. Istnieją sposoby, aby temu zapobiec. Aplikacja Taxon, to program do faktur, który ułatwia zarządzanie firmową dokumentacją.

Z generatorem faktur wszystko jest możliwe

Księgowość internetowa, to coraz popularniejsza forma obsługa księgowości. Prosty i szybki program do faktur idealnie sprawdzi się w Twojej firmie. W komfortowy sposób wystawisz fakturę przez swój telefon komórkowy, gdy masz go przy sobie. Faktura trafi automatycznie do systemu księgowego. Następnie jest księgowana, sporządzona deklaracja, która wysyłana jest w imieniu klienta do urzędu. Ty, jako płatnik, otrzymasz na swoją aplikację informację o wynikach miesięcznych do zapłaty podatku PIT, VAT i składek ZUS.

Nie trać czasu na zbędne formalności. Aplikacja Taxon, to ocean korzyści dla Twojego biznesu. W pełni bezpieczna usługa pomoże Ci na rozwój działalności. Na bieżąco możesz monitorować swoje podatki i ewentualne zaległości. Każdą fakturę zakupową wyślesz od razu po jej otrzymaniu. Wystarczy zrobić zdjęcie, skan lub wysłać za pomocą pliku i gotowe! Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS, a także w wersji przeglądarkowej.

Szybszy kontakt z księgowym – poznaj dodatkowe funkcje programu do faktur

Wśród szeregu możliwości, które zyskasz z aplikacją Taxon, jest możliwość czatu z księgowym. Porady księgowe online są całkowicie bezpłatne. Klienci otrzymują dedykowany czat w celu kontaktu z biurem rachunkowym. Bez konieczności korzystania ze służbowego maila. Porady podatkowe online za pomocą komunikatora z powodzeniem zastąpią maila, telefoniczne rozmowy i długą wymianę korespondencji. Aplikacja Taxon to intuicyjne narzędzie obsługi dokumentacji księgowej. Wypróbuj bezpłatną aplikację do faktur i kosztów do kompleksowej obsługi księgowej.