Piękne meble i dodatki outdoorowe

Odpoczynek w ogrodzie to najlepszy sposób na relaks, który nic nas nie kosztuje. Ciepła jesień sprzyja temu, aby pogodne popołudnia spędzać właśnie w ogrodach czy na tarasach. Jak zaaranżować jesienną strefę wypoczynku, aby móc cieszyć się relaksem i towarzystwem bliskich nam osób?

Znajdź swój styl!

Jakie miejsce wypoczynkowe cieszyło by nas najbardziej? Możliwości jest sporo – warto skorzystać z gotowych propozycji producentów mebli, którzy prezentują ciekawe aranżacje z wykorzystaniem swoich produktów.

Chcąc stworzyć romantyczny zakątek dla dwojga wykorzystajmy dwa fotele na taras i niewielki stolik kawowy. Taki zestaw w zupełności wystarczy, aby podawać kawę, delektować się deserami czy czerpać radość z przebywania blisko natury. Komplet składający się z takich elementów sprawdzi się na niewielkich balkonach, jak i tarasach.

Na obszernych tarasach i w ogrodach możemy wykorzystać meble takie jak sofy narożne – wygodne sofy technorattanowe tworzone są z myślą o wygodzie użytkowników. Technorattan to tworzywo nieporowate, które nie chłonie brudu czy wilgoci, nie odkształca się i nie traci koloru pod wpływem silnego promieniowania UV.

Schroń się pod dachem pergoli!

Pogoda jesienią bywa kapryśna – nie jest to jednak powód do tego, aby rezygnować z wcześniej zaplanowanego wypoczynku! Chcąc przedłużyć chwile na tarasie czy w ogrodzie warto zainteresować się nowoczesnymi pergolami ogrodowymi, których konstrukcja pozwoli na kontakt z naturą również w czasie deszczu. Konstrukcja pergoli złożona jest z aluminiowych profili malowanych proszkowo, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci i rdzą. Na szczycie pergoli umieszczono dach – chroni on zarówno przed silnym słońcem, jak i deszczem. Dachy pergoli mogą być tworzone z tkanin poliestrowych lub też aluminiowych listew obracających się wokół własnej osi. Dachy, w zależności od potrzeb, mogą być zwijane lub rozwijane.