pendrive – elektroniczna wizytówka

Obecnie robiąca dobre wrażenie i zapadająca w pamieć wizytówka to już za mało. I choć jest ona absolutnie niezbędna – to by stworzyć u klienta pozytywne konotacje musimy nieco wyjść poza schemat. Dlatego doskonałym pomysłem są gadżety reklamowe – pendrive z nadrukiem będzie bardzo praktycznym prezentem, a jednocześnie rewelacyjną wizytówką.

Prezent zawsze w cenie

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty. Na poziomie podświadomym tworzy to też pewien rodzaj zobowiązania – jeśli coś od kogoś otrzymujemy, nawet jeśli to niewielki gadżet reklamowy, zwykle zaczynamy odczuwać sympatię i potrzebę zrewanżowania się w jakiś sposób. Dlatego warto docenić w ten sposób swoich najważniejszych klientów – pendrive z nadrukiem z logiem i danymi firmy z pewnością zawsze zostanie doceniony i pomoże budować prawidłowe relacje.

Praktyczny gadżet

W dzisiejszych czasach ciężko sobie w ogóle wyobrazić codzienne życie bez komputerów. codziennie wysyłamy i otrzymujemy setki, tysiące informacji. Niektóre dane, czy dokumenty warto mieć zawsze przy sobie – nic więc dziwnego, że praktycznie każdy nosi je przy sobie na jakimś nośniku pamięci. Dlatego pendrive z nadrukiem to praktyczny gadżet, który będzie przydatny dla każdego – a przez to będzie on należycie doceniony.

Wizytówka zawsze pod ręką

Wizytówki nierzadko się gubią. Często się niszczą. Czasem po prostu o nich zapominamy. Dlatego tak ważne jest, by klient, z którym współpracujemy, miał dane kontaktowe do naszej firmy zawsze pod ręką. Istnieje tez spora szansa, ze codziennie będzie pracował z urządzeniem, które ma nasze logo na sobie. A to oznacza zwykle budowanie coraz większego przywiązania do naszej marki oraz umacnianie nici sympatii.

Jak widać pendrive z nadrukiem to coś więcej, niże zwykły gadżet – to praktyczne narzędzie pracy, które przy okazji staję naszą elektroniczną wizytówką. Pozwala nam w pewien sposób komunikować się z klientem, nawet jeśli nie mamy z nim w danej chwili bezpośredniego kontaktu. I to czyni ten gadżet wartym wykorzystania.

Pendrive z dowolnym nadrukiem zamówić można w Pola Studio